Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led film display screen ] αντιστοιχία 190 προϊόντα.
Εύκαμπτη οθόνη LED P8 Film για διαφήμιση σε βιτρίνες καταστημάτων
| Ονομασία: | Οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναι |
| Εικονοστοιχείο: | P8 |
RGBW P6 DC5V Ευέλικτη διαφανής οθόνη οθόνης LED για εμπορικό κέντρο
| Ονομασία: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Οθόνη LED Εσωτερικού Χώρου Πλήρους Χρώματος Διαφανούς Φιλμ IP67 Αδιάβροχη Εύκαμπτη Υψηλής
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P6 Υψηλής διαφάνειας Ελλειμματική εσωτερική ευέλικτη οθόνη LED με ταινία πλήρους χρώματος γυάλινη οθόνη οθόνης διαφάνειας LED με ταινία
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Διαφανής οθόνη LED φιλμ για διαφήμιση, εξωτερικού χώρου, κρεμαστή οθόνη LED φιλμ
| Ονομασία: | Διαφανής οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P5 2500cd Ψηφιακή διαφημιστική οθόνη εσωτερική οθόνη LED με φιλμ με εύκολη εγκατάσταση για παράθυρο καταστήματος
| Ονομα: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | προσαρμοσμένη |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P6 Εμπνευστική διαφανής οθόνη ταινίας LED, Super Slim οθόνη ταινίας LED
| Ονομασία: | Ελλειμματικό διαφανές φώτο LED |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
Εσωτερική οθόνη διαφάνειας ελικοπτέρου με φώτα LED P6 στο παράθυρο Ευέλικτη διαφάνεια οθόνης οθόνης οθόνης με φώτα LED
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Προσαρμοσμένη οθόνη P10 SMD2222 12V IP67 LED οθόνη οθόνης ολόγραφης οθόνης LED για διαφήμιση γυάλινου παραθύρου
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416Χ10.416 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 9216 σημεία/μ2 |
Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED 12V για διαφήμιση γυάλινων παραθύρων
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Ενότητα Pitch: | 1200X250mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 160000DOTS/㎡ |

