Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led film display screen ] Eşleşme 190 Ürünler.
Cam Esnek P8 LED Film Ekranı Cam Mağaza Cephesi Reklamcılığı
| İsim: | LED film ekranı |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P8 |
RGBW P6 DC5V Esnek Şeffaf LED Film Ekran Alışveriş Merkezi İçin
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P10 İçerideki Tam Renk Şeffaflık LED Film Ekranı IP67 Su geçirmez Yapışkan Esnek Yüksek
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P6 Yüksek Şeffaflık Yapışkan Kapalı Esnek Film LED Ekran Tam Renkli Cam Pencere Şeffaf LED Film Ekranı
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Reklam Şeffaf LED Film Ekran Dış Mekan Asılı LED Film Ekran
| İsim: | Şeffaf LED Film Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P5 2500cd Mağaza Vitrini İçin Kolay Soyulup Yapıştırılabilen Dijital Reklam Ekranı İç Mekan LED Film Ekran
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P6 Yapışkan Şeffaf LED Film Ekranı, Süper İnce LED Film Ekranı
| İsim: | Yapışkan şeffaf LED film |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
Pencere üzerinde kapalı P6 Şeffaf LED Film Ekranı Esnek Şeffaf Video Duvar Yumuşak Film Şeffaf LED Ekran Ekranı
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Cam Pencere Reklamları İçin Özel P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Ekran Holografik LED Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 10.416X10.416mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 9216 nokta/㎡ |
Esnek P2.5 12V yapışkan LED Film Ekranı Cam Pencere Reklamı için Holografik LED Ekranı
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 1200X250mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 160000dots/㎡ |

