Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led film display screen ] Eşleşme 190 Ürünler.
P8 İç Mekan RGB Tam Renkli DC5V Esnek Şeffaf LED Film Ekranı İç Mekan Şeffaf Film LED Ekran
| Çalışma Gerilimi: | DC5V |
|---|---|
| Ürün Modeli: | XH-JHP-P8 |
| Ekran tipi: | Şeffaf LED Ekran |
Hafif Yumuşak 8mm Inglass LED Şeffaf Film Ekran Dünya Kupası Etkinliği Açılış Reklamları Promosyon Için Canlı Görsel
| Görüntüleme türü: | şeffaf led ekran |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 240*1000mm |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20~65°C |
% 90 Şeffaflık LED Film Ekranı, Alışveriş Merkezi için LED Dijital İşaret
| Ekran türü: | Şeffaf |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Özellik: | Kolay kurulum |
P6 Ultra İnce Işık Esnek Şeffaf Ekran Led Film Kendiliğinden Yapıştırıcı Cam Pencere Duvarı için Şeffaf Esnek LED Ekranlar
| isim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Yüksek Parlaklık P8 Şeffaf LED Ekran İç Mekan Reklam Cam Pencere LED Şeffaf Film ile
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
3 boyutlu Ultra-Açık Şeffaf LED Ekranı 5mm Akıllı Kontrol Dışarıda ve İçeride Reklam Ekranı için Mükemmel
| Yazılım sistemi: | Nova |
|---|---|
| Dikey Piksel: | 5 mm |
| Yenileme Hızı: | ≥8000Hz |
P6 LED Şeffaf Ekran Yüksek Parlaklık Cam Ekran Enerji tasarrufu LED Ekran Arasından Görün Alışveriş Merkezi Pencere Reklam Bina Cephesi Medya Ekranı İçeride Dışarıda Kullanım
| İsim: | Yapışkan şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| Ekran tipi: | L/C,T/T |
| Piksel tarzı: | P6 |
Yüksek Parlaklık Şeffaf Led Ekran Ultra İnce P4 DC5V Kendinden Yapışkanlı Reklam Ekranı Cam Pencere Duvarı İçin
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P4 Yüksek Şeffaflık Esnek LED Ekran Cam Pencere İç Reklam Led Şeffaf Film
| LED çip: | SMD1314 |
|---|---|
| Görüş açısı: | 160 ° |
| Renk: | tam renk |

