Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led film display screen ] Eşleşme 190 Ürünler.
P7.82 Cam Pencere Alışveriş Merkezi için LED Holografik Ekran Şeffaf Esnek Yüksek Parlaklıklı LED Film Ekranı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P7.82 |
| Renk: | RGB |
Tam Renkli P10 Şeffaf LED Film Ekran İç Mekan Cam Reklam Ekranı
| Kurulum Yöntemi: | Yapıştırıcı |
|---|---|
| Öğe: | LED şeffaf ekran |
| Tedarikçi Türü: | Orijinal üretici, ODM, OEM |
1 Yıl Garantili Modern Alışveriş Merkezi İçin P8 Kapalı Esnek Şeffaf LED Film Ekranı PC Reçine Malzemesi
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
Kapalı Led Şeffaf Film Ekranı DC5V P8 Tam Renkli Ekran Penceresi Şeffaf Film Ekranı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P8 |
| Garanti: | 1 yıl |
Alışveriş Merkezi Reklamcılık P62.5 Mesh DIP Ultra İnce Şeffaf LED Ekranı DC12V LED Film Dış LED Mesh Ekranı
| Spesifikasyon: | Video duvarı |
|---|---|
| Ömür: | ≥30000h |
| Görüntüleme açısı: | 160 ° |
Yüksek Parlaklıklı Şeffaf Ekran P6 Tam Renkli Cam Duvar LED Ekranı
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Parlaklık: | 3000nit |
| Lamba boncuk: | 2121 |
Asılı P6 Şeffaf LED Ekranı 240mm × 1000mm Modülle
| Renk sıcaklığı: | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kabine boyutu: | 240mm x 1000mm |
| Malzeme: | PET +RGB +PU |
P4 Yüksek Şeffaflık Esnek LED Film Ekranı Mağaza Cam Pencereleri İçin Özelleştirilmiş
| İsim: | Esnek LED Film Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Kapalı alan reklamcılığı Esnek Şeffaf Ekran P6 LED Ekran Filmi
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Kullanım: | kapalı reklam |
| Piksel: | 6 mm |
P6 DC5V Tam Renkli Ultra İnce Hafif LED Film Ekranı İç mekan için Yüksek Parlaklık
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |

