همه محصولات
کلید واژه ها [ led film display screen ] مطابقت 188 محصولات.
P7.82 صفحه نمایش هولوگرافیک LED شفاف انعطاف پذیر روشنایی بالا صفحه نمایش فیلم LED برای پنجره شیشه ای مرکز خرید
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P7.82 |
| رنگ: | RGB |
صفحه نمایش فیلم LED شفاف رنگی کامل P10 تبلیغاتی شیشه ای داخلی
| روش نصب: | چسب |
|---|---|
| مورد: | صفحه شفاف LED |
| نوع تامین کننده: | تولید کننده اصلی ، ODM ، OEM |
صفحه نمایش فیلم LED شفاف انعطاف پذیر داخلی P8 مواد رزین PC برای مرکز خرید مدرن با 1 سال گارانتی
| اندازه: | 240*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
صفحه نمایش فیلمی شفاف داخلی LED DC5V P8 صفحه نمایش فیلمی شفاف پنجره
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P8 |
| گارانتی: | 1 سال |
تبلیغات در مراکز خرید صفحه نمایش LED شفاف فوق العاده نازک P62.5 مش DIP، صفحه نمایش LED مش در فضای باز DC12V
| مشخصات: | دیوار |
|---|---|
| زندگی: | ≥30000 ساعت |
| زاویه مشاهده: | 160 درجه |
صفحه نمایش شفاف با روشنایی بالا P6 صفحه نمایش LED تمام رنگی دیوار شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش شفاف |
|---|---|
| روشنایی: | 3000 نیت |
| مهره لامپ: | 2121 |
آویزان نصب P6 شفاف صفحه نمایش LED 240mm × 1000mm با ماژول
| دمای رنگ: | قابل تنظیم |
|---|---|
| اندازه کابینه: | 240mm x 1000mm |
| مادی: | PET +RGB +PU |
P4 شفافیت بالا صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر LED سفارشی برای پنجره های شیشه ای فروشگاه
| نام: | صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر LED |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
تبلیغات داخلی صفحه نمایش انعطاف پذیر شفاف P6 فیلم صفحه نمایش LED
| نام: | صفحه نمایش شفاف |
|---|---|
| استفاده: | تبلیغات داخلی |
| پیکسل: | 6 میلی متر |
P6 DC5V رنگ کامل Ultra Thin Lightweight LED Film Screen روشنایی بالا برای محیط های داخلی
| اندازه: | 240*960 میلی متر |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |

