Alle producten
zoekwoorden [ led film display screen ] overeenkomen 190 producten.
P7.82 LED-holografisch scherm doorzichtig flexibel hoog helderheids-LED-filmscherm voor glazen ramen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P7.82 |
| Kleur: | RGB |
Full Color P10 Transparant LED Film Scherm Binnen Glas Reclame Display
| Installatiemethode: | Kleefmiddel |
|---|---|
| Item: | LED -transparant scherm |
| Leverancierstype: | Oorspronkelijke fabrikant, ODM, OEM |
P8 Van het binnen Flexibele Transparante LEIDENE het Harsmateriaal van PC Filmscherm voor Modern Winkelcentrum met 1 Jaar Garantie
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Doorzichtig filmscherm met indoor led DC5V P8 Full Color Display Window Transparent Film Display Screen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P8 |
| Garantie: | 1 jaar |
Reclame in winkelcentra P62.5 Mesh DIP ultradunne transparante LED-display DC12V LED-film Buiten LED-mesh-scherm
| Specificatie: | Videomuur |
|---|---|
| Levensduur: | ≥30000h |
| kijkhoek: | 160 ° |
Hoge Helderheid Transparant Displayscherm P6 Full Color Glazen Wand LED Scherm
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Helderheid: | 3000 nits |
| Lampkraal: | 2121 |
Hangende installatie P6 Transparant LED-scherm 240mm×1000mm met module
| Kleurtemperatuur: | Aanpasbaar |
|---|---|
| kastgrootte: | 240 mm x 1000 mm |
| Materiaal: | PET +RGB +PU |
P4 Hoge Transparantie Flexibel LED Film Scherm Aangepast Voor Winkel Glazen Ramen
| Naam: | Flexibel LED-filmscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Inrichtingsreclame Flexibel transparant scherm P6 LED-schermfilm
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Gebruik: | Advertentie voor binnen |
| Pixels: | 6 mm |
P6 DC5V Full Color Ultra-Dun Lichtgewicht LED Film Scherm Hoge Helderheid voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |

