Alle producten
zoekwoorden [ led film display screen ] overeenkomen 190 producten.
P8 Indoor RGB Full Color DC5V Flexibel Transparant LED Filmscherm Indoor Transparant Film LED Display Scherm
| Bedrijfsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Productmodel: | XH-JHP-P8 |
| Schermtype: | Transparant LED-display |
Lichtgewicht Zachte 8mm Inglass LED Transparante Filmvertoning Levendig Visueel voor Wereldbekerevenement Openingsadvertenties Promotie
| Weergavetype: | transparant led-scherm |
|---|---|
| Schermgrootte: | 240*1000 mm |
| Werktemperatuur: | -20~65°C |
90% transparantie LED film scherm, LED digitale signage voor winkelcentrum
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Eigenschap: | Eenvoudige installatie |
P6 Ultra dun licht flexibel doorzichtig scherm geleid film zelfklevend doorzichtig flexibel geleid scherm voor glas venster muur
| naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Hoge Helderheid P8 Transparant LED Display Scherm Binnenreclame Glazen Raam met LED Transparante Film
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
3D Ultra-Clear Transparent LED Display Screen 5mm Smart Control Perfect voor buiten- en binnen advertentie scherm
| Softwaresysteem: | Nova |
|---|---|
| Verticaal Pixel: | 5 mm |
| Vernieuwingsfrequentie: | ≥ 8000 Hz |
P6 LED Transparante scherm Hoog helder glas scherm Energiebesparend LED Door het scherm zien Voor winkelcentrum Venster Advertentie Gebouw Gevel Media scherm Indoor Outdoor gebruik
| Naam: | Kleefstoftransparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Pixelstijl: | P6 |
Hoge Helderheid Transparant Led Display Scherm Ultra-Dun P4 DC5V Zelfklevend Reclame Display Scherm voor Glazen Raamwand
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P4 Hoge transparantie Flexible LED Display Screen Glasvenster Indoor Advertising Led Transparent Film
| LED -chip: | SMD1314 |
|---|---|
| Kijkhoek: | 160 ° |
| Kleur: | Volle kleur |

