Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led film display screen ] αντιστοιχία 190 προϊόντα.
P8 εσωτερική RGB πλήρες χρώμα DC5V ευέλικτη διαφανής οθόνη ταινίας LED εσωτερική διαφανής οθόνη οθόνης LED
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | XH-JHP-P8 |
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής οθόνη LED |
Ελαφρύ, μαλακό 8 χιλιοστά, με διαφανές φιλμ LED από γυαλί LED, Ζωντανό Visual Προώθηση διαφημίσεων έναρξης εκδηλώσεων για το Παγκόσμιο Κύπελλο
| Τύπος οθόνης: | διάφανη οθόνη led |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 240*1000mm |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20~65°C |
Οθόνη LED Film με 90% Διαφάνεια, Ψηφιακή Σήμανση LED για Εμπορικά Κέντρα
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Ειδικότητα: | Εύκολη εγκατάσταση |
P6 Ultra Thin Light Ευέλικτη διαφανής οθόνη Led Film Αυτοκόλλητη Διαφανής ευέλικτη οθόνη LED για τοίχους γυάλινων παραθύρων
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Υψηλής φωτεινότητας P8 Διαφανής οθόνη οθόνης LED Πληροφοριακή γυάλινη οθόνη εσωτερικού χώρου με διαφανή φιλμ LED
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
3D Ultra-Clear διαφανής οθόνη LED οθόνης 5mm έξυπνο έλεγχο τέλεια για εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση οθόνη
| Σύστημα λογισμικού: | Νοέβα |
|---|---|
| Κάθετο εικονοκύτταρο: | 5mm |
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥8000Hz |
Οθόνη LED P6 Διαφανής Υψηλής Φωτεινότητας Γυάλινη Οθόνη Εξοικονόμησης Ενέργειας Οθόνη LED Διάφανη για Διαφήμιση Βιτρίνας Εμπορικού Κέντρου Οθόνη Media Πρόσοψης Κτιρίου Εσωτερικής/Εξωτερικής Χρήσης
| Ονομα: | Ελλειμματικό διαφανές φιλμ οθόνης LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Στυλ pixel: | P6 |
Διαφανής οθόνη LED υψηλής φωτεινότητας Εξαιρετικά λεπτή P4 DC5V Αυτοκόλλητη οθόνη διαφήμισης για τοίχο γυάλινου παραθύρου
| Όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P4 Οθόνη LED Υψηλής Διαφάνειας Εύκαμπτη Οθόνη Γυαλιού Παραθύρου Εσωτερικής Διαφήμισης LED Διαφανές Φιλμ
| Λυχνία LED: | SMD1314 |
|---|---|
| Γωνία θέασης: | 160 ° |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |

