Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led film display screen ] αντιστοιχία 190 προϊόντα.
Ευέλικτη οθόνη φιλμ P4 DC5V LED με αδιάβροχη ολογραφική οθόνη IP67 για γυάλινη διαφήμιση
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P4 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Π4 Πλατεία εσωτερικού γυαλιού Διαφανής οθόνη ταινίας LED Διαφανείς πάνελ LED Strip Mesh Display Screen
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
Εσωτερική αυτοκόλλητη διαφανής εύκαμπτη οθόνη LED Film Crystal, διαφανής οθόνη LED Film για γυαλί
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Εξωτερική οθόνη οθόνης με LED ταινία γυαλιού διαφανής οθόνης διαφανής οθόνης LED οθόνης με λωρίδα
| Όνομα: | Διαφανές φιλμ οθόνης LED |
|---|---|
| Υλικό: | Η/Υ |
| Χρώμα: | RGB |
Εσωτερική P6 αυτοκόλλητη διαφανής εύκαμπτη οθόνη LED Crystal Screen Display Panel Διαφανής οθόνη LED για γυαλί
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Αυτοκόλλητο γυαλιού μεμβράνης Led Εσωτερική ευέλικτη οθόνη Πλήρες έγχρωμο παράθυρο Διαφανής οθόνη LED για γυάλινο τοίχο
| Όνομα: | Διαφανές φιλμ οθόνης LED |
|---|---|
| Υλικό: | Η/Υ |
| Χρώμα: | RGB |
P7.82 Οθόνη LED Ολογραφικής Προβολής Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη Φιλμ LED Υψηλής Φωτεινότητας για Διαφήμιση Βιτρίνας Καταστημάτων Εμπορικών Κέντρων Εύκολη Εγκατάσταση Έξυπνος Έλεγχος Οπτικό Αποτέλεσμα HD
| Πεπερασμένος: | Θήκες, Μηχανοκίνητα, Γρήγορη Αναδίπλωση |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920x1080 pixel |
| σύστημα ελέγχου: | Έναρξη Nova |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
Φωτογραφία Led Διαφανής οθόνη LED Ευέλικτη οθόνη διαφάνειας κρυστάλλων Στο εμπορικό κέντρο
| Λέξη-κλειδί: | Οθόνη κρυστάλλου LED |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
P6 Εσωτερική DC5V Διαφήμιση HD LED Διαφανής Οθόνη Φιλμ για Αγορά
| Ρυθμός ανανέωσης: | 3840Hz |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC5V |
| Φωτεινή ροή: | Προσαρμόσιμος |

