Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led film display screen ] dopasowanie 190 produkty.
Elastyczny wyświetlacz P4 DC5V LED Film z wodoodpornym ekranem holograficznym IP67 do reklamy szklanej
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P4 |
| Gwarancja: | 1 rok |
P4 Okno Wnętrze Szkło Przejrzyste Ekran Filmowy Led Przejrzyste Panele Led Strip Mesh Display Screen
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
Wewnętrzna, samoprzylepna, przezroczysta, elastyczna folia LED, kryształowy ekran wyświetlacza, przezroczysty ekran LED do szkła
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Wnętrze LED Film Glass Transparent Display Transparent Display Led Strip Display Screen
| Nazwa: | Przezroczysta folia wyświetlaczy LED |
|---|---|
| Tworzywo: | komputer |
| Kolor: | RGB |
Wnętrze P6 Klejna Przejrzysta Elastyczna Folia LED Panel wyświetlania ekranu kryształowego Przejrzysta Folia LED Ekran do szkła
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Naklejka na szklaną folię Led Kryty, elastyczny ekran, pełnokolorowe okno, przezroczysty wyświetlacz LED do szklanej ściany
| Nazwa: | Przezroczysta folia wyświetlaczy LED |
|---|---|
| Tworzywo: | komputer |
| Kolor: | RGB |
P7.82 Ekran LED Ekran holograficzny Ekran przezroczysty Elastyczny Wysokiej Jasności Ekran filmowy LED Ekran na szybę Okno handlowe Centrum handlowe Wyświetlacz reklamowy Ekran łatwa instalacja Inteligentna kontrola Efekt wizualny HD
| Gotowy: | Oczka, zmotoryzowane, szybkie składanie |
|---|---|
| Rezolucja: | 1920x1080 pikseli |
| system sterowania: | Początek Nowej |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
|---|---|
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
| Waga: | 4 kg/m² |
Ekran Led Film Przejrzysty Ekran Led Elastyczny Ekran Kryształowy Ekran W Centrum Handlowym Okna Szkło Led Reklama
| Słowo kluczowe: | Kryształowy wyświetlacz LED |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Waga panelu: | 4 kg |
P6 Wewnętrzny DC5V Reklama HD LED Przezroczysty Ekran Filmowy do Sklepu
| Odświeżanie: | 3840 Hz |
|---|---|
| Napięcie robocze: | DC5V |
| Strumień świetlisty: | Dostosowywanie |

