Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led film display screen ] dopasowanie 190 produkty.
Elastyczny ekran LED P8 do wyświetlania reklam na szklanych witrynach sklepowych
| Nazwa: | Wyświetlacz filmu LED |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P8 |
RGBW P6 DC5V Elastyczny Przezroczysty Ekran LED Filmowy do Centrum Handlowego
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
P10 Wnętrze pełnobarwne przejrzystość LED Film Display Screen IP67 wodoodporny klejnot elastyczny wysoki
| Rozmiar: | 240*960mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
P6 Wysokiej przejrzystości Klejny Ekran Flexible Film Led Full Color Window Transparent Led Film Display Screen
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Reklama Przejrzysty ekran z filmem LED Ekran zewnętrzny z filmem LED
| Nazwa: | Przejrzysty ekran z filmem LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
P5 2500cd Digital Advertising Display Indoor LED Film Display z łatwą instalacją do okna sklepu
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| Wymiar ekranu: | dostosowane |
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P6 Przezroczysta Folia LED z Klejem, Super Cienki Ekran LED
| Nazwa: | Kleja przezroczyste filmy LED |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong |
| OEM lub ODM: | Tak |
Wewnętrzny przezroczysty wyświetlacz LED P6 na oknie, elastyczna przezroczysta ściana wideo, miękka folia, przezroczysty ekran LED
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Niestandardowy P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Display Holograficzny ekran LED do reklamy okien szklanych
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 10,416 x 10,416 mm |
| Gęstość pikseli: | 9216 punktów/㎡ |
Elastyczny P2.5 12V Klejany ekran LED Film Holograficzny ekran LED do reklamy okien szklanych
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Skok jednostki: | 1200 x 250 mm |
| Gęstość pikseli: | 160000dots/㎡ |

