All Products
Keywords [ led film display screen ] match 200 Products.
Flexible P8 LED Film Display Screen On Glass Storefront Advertising
| Name: | LED Film Display |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P8 |
RGBW P6 DC5V Flexible Transparent LED Film Display Screen For Shopping Mall
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P10 Indoor Full Color Transparency LED Film Display Screen IP67 Waterproof Adhesive Flexible High
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P6 High Transparency Adhesive Indoor Flexible Film Led Screen Full Color Glass Window Transparent Led Film Display Screen
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
Advertising Transparent LED Film Screen Outdoor Hanging LED Film Display
| Name: | Transparent LED Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P5 2500cd Digital Advertising Display Indoor LED Film Display with Easy Peel and Stick Installation for Shop Window
| Name: | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension: | Customized |
| Working Temperature: | -20℃~65℃ |
P6 Adhesive Transparent LED Film Display , Super Slim LED Film Screen
| Name: | Adhesive Transparent LED Film |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong |
| OEM OR ODM: | Yes |
Indoor P6 Transparent Led Film Display on Window Flexible Transparent Video Wall Soft Film Transparent Led Display Screen
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
Custom P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Display Holographic LED Screen for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416X10.416mm |
| Pixel Density: | 9216dots/㎡ |
Flexible P2.5 12V Adhesive LED Film Display Holographic LED Screen for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 1200X250mm |
| Pixel Density: | 160000dots/㎡ |

