All Products
Keywords [ led film display screen ] match 200 Products.
Flexible P10 SMD2222 12V LED Film Display with IP67 Waterproof Holographic Screen for Glass Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416X10.416mm |
| Pixel Density: | 9216dots/㎡ |
Flexible P2.5 SMD1010 LED Film Display Adhesive Holographic LED Screen for Glass Window Advertising
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
Indoor P4-8 DC5V Transparent LED Film Display Screen High Brightness for Retail Stores
| Tube Chip Color: | RGB |
|---|---|
| Oem Or Odm: | Yes |
| Module Size: | 240mm*1000mm |
P3.91 Pixel Pitch Flexible LED Film Display with IP45 Protection and 12V Power Supply for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
Indoor 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 LED Transparent Display Screen Film & Panel LED Category LED Display
| Usage: | Indoor Adverting Display |
|---|---|
| Led Type: | SMD1921 |
| Operation Temperature: | -20~+60 ºC |
Holographic Transparent Screen P3.91 Flexible LED Film Display IP45 12V Adhesive for Glass Window Advertising
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P3.91 |
| IP Rating: | IP45 |
Adhesive Transparent Led Video Screen P4 P5 P6 P8 P10 P16 P20 Flexible Transparent Led Film Display for Glass Wall
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Indoor Led Transparent Film Screen Advertise Full Color Display Window Transparent Film Display Screen
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
|---|---|
| Panel Weight: | 4kg |
| Feature: | Easy Installation |
HD P4 Indoor Ultra Thin LED Transparent Film Screen For LED Billboard Display
| Type: | LED |
|---|---|
| Transparency: | 80% |
| Pixel Style: | P4 |
P3.91 Ultra-Light LED Holographic Transparent Screen Flexible LED Film Display for Glass Window Retail Store Mall Advertising High Brightness Digital Signage
| Working Voltage: | 5V |
|---|---|
| Size: | 250mm*1000mm |
| Project: | Front&Rear |

