Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led film display screen ] Eşleşme 190 Ürünler.
Esnek P10 SMD2222 12V LED Film Ekran, Cam Reklamcılık için IP67 Su Geçirmez Holografik Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 10.416X10.416mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 9216 nokta/㎡ |
Cam Pencere Reklamcılığı için Esnek P2.5 SMD1010 LED Film Ekran Yapışkanlı Holografik LED Ekran
| Boyut: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP45 |
| Ömür: | 100000 saat |
Perakende Mağazalar için İç Mekan P4-8 DC5V Şeffaf LED Film Ekranı Yüksek Parlaklık
| Tüp çip rengi: | RGB |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Modül boyutu: | 240mm*1000mm |
IP45 Korumalı ve Cam Pencere Reklamları İçin 12V Güç Kaynaklı P3.91 Piksel Aralıklı Esnek LED Film Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
Kapalı Mekan 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 LED Şeffaf Ekran Film & Panel LED Kategori LED Ekran
| Kullanım: | Kapalı reklam ekranı |
|---|---|
| LED tipi: | SMD1921 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ~+60 ºC |
Holografik Şeffaf Ekran P3.91 Esnek LED Film Ekranı IP45 Cam Pencere Reklamı için 12V Yapıştırıcı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P3.91 |
| IP Derecelendirmesi: | IP45 |
Yapışkan Şeffaf LED Video Ekranı P4 P5 P6 P8 P10 P16 P20 Yumuşak Şeffaf LED Film Ekranı Cam Duvarı
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Kapalı Led Şeffaf Film Ekranı Reklam Tam Renkli Ekran Pencere Şeffaf Film Ekranı
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
P3.91 Ultra-Hafif LED Holografik Şeffaf Ekran Esnek LED Film Ekran Cam Pencere Perakende Mağaza Alışveriş Merkezi Reklam Yüksek Parlaklık Dijital Tabela
| Çalışma voltajı: | 5V |
|---|---|
| Boyut: | 250mm*1000mm |
| Proje: | Ön arka |

