Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led film display screen ] dopasowanie 190 produkty.
Elastyczny ekran P10 SMD2222 12V LED Film Display z wodoodpornym ekranem holograficznym IP67 do reklamy szklanej
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 10,416 x 10,416 mm |
| Gęstość pikseli: | 9216 punktów/㎡ |
Elastyczny holograficzny ekran LED P2.5 SMD1010 do wyświetlania reklam w szklanych oknach
| Rozmiar: | 1200*250mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP45 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
Wewnętrzny ekran LED P4-8 DC5V przezroczysty, o wysokiej jasności, do sklepów detalicznych
| Kolor chipów rurkowych: | RGB |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Rozmiar modułu: | 240 mm*1000 mm |
Elastyczny wyświetlacz LED P3.91 z rastrem pikseli, stopniem ochrony IP45 i zasilaniem 12V do reklam na szklanych oknach
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Skok jednostki: | 3,91 x 3,91 mm |
| Gęstość pikseli: | 65536 punktów/㎡ |
Wewnętrzny ekran LED przezroczysty 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 Film i panel LED Kategoria: Wyświetlacze LED
| Stosowanie: | Wyświetlacz reklamowania w pomieszczeniach |
|---|---|
| Typ LED: | SMD1921 |
| Temperatura pracy: | -20 ~+60 ºC |
Holograficzny przezroczysty ekran P3.91 Elastyczny wyświetlacz LED IP45 12V Klej do reklamy okien szklanych
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P3.91 |
| Ocena IP: | IP45 |
Klejny przezroczysty ekran wideo LED P4 P5 P6 P8 P10 P16 P20 Elastyczny przezroczysty ekran filmowy LED do ścian szklanych
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Wnętrze Led Transparent Film Screen Reklama Full Color Display Okno Transparent Film Display Screen
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
Ekran foliowy LED HD P4 do użytku wewnętrznego, ultracienki, przezroczysty, do wyświetlaczy LED
| Typ: | PROWADZONY |
|---|---|
| Przezroczystość: | 80% |
| Styl piksela: | P4 |
P3.91 Ultra-Lekki Holograficzny Ekran LED Elastyczna Folia LED do Reklam w Witrynach Sklepowych i Centrach Handlowych o Wysokiej Jasności Cyfrowego Digital Signage
| Napięcie robocze: | 5 V |
|---|---|
| Rozmiar: | 250 mm * 1000 mm |
| Projekt: | Przód i tył |

