Alle producten
zoekwoorden [ led film display screen ] overeenkomen 190 producten.
Flexibel P10 SMD2222 12V LED-filmdisplay met IP67 waterdicht holografisch scherm voor glazen reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 10.416X10.416mm |
| Pixeldichtheid: | 9216 punten/m2 |
Flexibel P2.5 SMD1010 LED-filmdisplay zelfklevend holografisch LED-scherm voor reclame op glazen ramen
| Maat: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP45 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Indoor P4-8 DC5V Transparante LED Film Displayscherm Hoge Helderheid voor Winkelcentra
| Buisschipkleur: | RGB |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Modulegrootte: | 240 mm*1000 mm |
P3.91 Flexibel LED-filmdisplay met IP45-bescherming en 12V-stroomvoorziening voor glazen advertenties
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
Indoor 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 LED Transparant Displayscherm Film & Paneel LED Categorie LED Display
| Gebruik: | Binnen advertentiedisplay |
|---|---|
| LED -type: | SMD1921 |
| Werktemperatuur: | -20 oC tot +60 oC |
Holografisch doorzichtig scherm P3.91 Flexibel LED-filmbeeldscherm IP45 12V Kleefmiddel voor glazen vensterreclame
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P3.91 |
| IP-classificatie: | IP45 |
Adhesief transparante led-video-scherm P4 P5 P6 P8 P10 P16 P20 Flexibel transparant led-filmbeeldscherm voor glaswand
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Indoor Led Transparent Film Screen Advertising Full Color Display Window Transparent Film Display Screen
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4 kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
HD P4 Indoor Ultra Thin LED Transparent Film Screen Voor LED-billboard Display
| Type: | Geleid |
|---|---|
| Transparantie: | 80% |
| Pixelstijl: | P4 |
P3.91 Ultra-Licht LED Holografisch Transparant Scherm Flexibele LED Film Display voor Glazen Raam Winkelcentrum Reclame Hoge Helderheid Digitale Bewegwijzering
| Werkspanning: | 5V |
|---|---|
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |
| Project: | Front&Rear |

