Alle producten
zoekwoorden [ led film display screen ] overeenkomen 200 producten.
P4 High Transparency LED Transparent Display Lichtgewicht en gemakkelijk te installeren voor winkelcentrum en winkelfront
| Functie: | Eenvoudige installatie |
|---|---|
| Besturingssysteem: | Nova/colorlight |
| Display -technologie: | Geleid |
P10 Crystal Clear High Brightness Showcase LED Film Screen Transformeer uw winkelvenster in een digitaal billboard
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermafmeting: | aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
LED Flexible Screen Ultra-thin Transparent Screen Indoor LED Cuttable Display
| Productnaam: | Flexibel LED -schermscherm |
|---|---|
| Witbalans helderheid: | 3000cd/m² |
| Schermdimensie: | 4 mm |
Ultra-dun binnenshuis LED-flexibel scherm doorzichtig scherm LED-afsnijdbaar scherm
| Productnaam: | Flexibel LED -schermscherm |
|---|---|
| Witbalans helderheid: | 3000cd/m² |
| Schermdimensie: | 4 mm |
Premium P6 Commerciële Transparante LED Scherm – Doorzichtig LED Displayscherm voor Detailhandel
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P8 5V Indoor LED Transparent Film Screen Slim Lightweight Adhesive FilmSmart Display Voor winkelvenster Reclame Bar Hotel decoratie
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| Controlesysteem: | Nova/colorlight |
| LED-lampkralen: | SMD2121 |
10 mm Ultra-dun RGB Full Color LED Transparent Film Screen met aangepaste kastgrootte voor reclame-display
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Weergavetype: | transparant led-scherm |
| Lichte kleur: | RGB |
De openingsceremonie van de Wereldbeker gebruikte het 5 mm zachte glas ingebedde LED-transparante filmscherm voor commerciële publiciteitsadvertenties
| Kleuren: | RGB |
|---|---|
| Weergavefunctie: | Video |
| Item: | LED -transparant scherm |
P6 LED Transparante Filmscherm IP67 Binnen Binnen Zelfklevend Flexibel LED Kristal Scherm Display
| keyword: | LED Crystal Display |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Paneelgewicht: | 4kg |
P10 Indoor Full Color zelfklevend flexibel LED-transparant filmscherm voor tentoonstellingen in de detailhandel
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |

