Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led film display screen ] Eşleşme 200 Ürünler.
P4 Yüksek Şeffaflıkta LED Şeffaf Ekran Alışveriş Merkezi ve Mağaza Cephesi için Hafif ve Kolay Kurulum
| Özellik: | Kolay kurulum |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | Nova/Colorlight |
| Ekran Teknolojisi: | NEDEN OLMUŞ |
P10 Kristal Berrak Yüksek Parlaklık Vitrin LED Film Ekran Mağaza Pencerenizi Dijital Bir Bilboard'a Dönüştürün
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
LED Flexible Screen Ultra-thin Transparent Screen Indoor LED Cuttable Display
| Ürün adı: | Esnek LED ekran ekranı |
|---|---|
| Beyaz Denge Parlaklığı: | 3000cd/m² |
| Ekran boyutu: | 4 mm |
Ultra ince kapalı LED esnek ekran Şeffaf ekran LED kesilebilir ekran
| Ürün adı: | Esnek LED ekran ekranı |
|---|---|
| Beyaz Denge Parlaklığı: | 3000cd/m² |
| Ekran boyutu: | 4 mm |
Premium P6 Ticari Şeffaf LED Ekran – Perakende için Şeffaf LED Ekran
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P8 5V İç Mekan LED Şeffaf Film Ekran İnce Hafif Yapışkanlı Film Mağaza Vitrini Reklamı Bar Otel Dekorasyonu İçin Akıllı Ekran
| Ekran tipi: | L/C,T/T |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | Nova/Colorlight |
| LED lamba boncuk: | SMD2121 |
Reklam ekranı için özelleştirilmiş dolap boyutu ile 10 mm Ultra- ince RGB Tam Renkli LED Şeffaf Film Ekranı
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Görüntüleme türü: | şeffaf led ekran |
| Açık Renk: | RGB |
Dünya Kupası Açılış Töreni Ticari Tanıtım Reklamları İçin 5mm Yumuşak Cam Gömülü LED Şeffaf Film Ekranı Kullanıldı
| Renkler: | RGB |
|---|---|
| Görüntüleme işlevi: | Video |
| Öğe: | LED şeffaf ekran |
P6 LED Şeffaf Film Ekran IP67 İç Mekan İç Mekan Yapışkan Esnek LED Kristal Ekran Ekranı
| Anahtar kelime: | LED kristal ekran |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Panel ağırlığı: | 4kg |
Perakende vitrin sergileri için P10 Kapalı Tam Renkli Yapışkanlı Esnek LED Şeffaf Film Ekranı
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |

