All Products
Keywords [ led film display screen ] match 200 Products.
P4 High Transparency LED Transparent Display Lightweight and Easy Installation for Shopping Mall and Storefront
| Feature: | Easy Installation |
|---|---|
| Control System: | Nova/Colorlight |
| Display Technology: | LED |
P10 Crystal Clear High Brightness Showcase LED Film Screen Transform Your Store Window Into a Digital Billboard
| Name: | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension: | Customized |
| Working Temperature: | -20℃~65℃ |
LED Flexible Screen Ultra-thin Transparent Screen Indoor LED Cuttable Display
| Product Name: | Flexible LED Display Screen |
|---|---|
| White Balance Brightness: | 3000cd/m² |
| Screen Dimension: | 4mm |
Ultra-Thin Indoor LED Flexible Screen Transparent Screen LED Cuttable Display
| Product Name: | Flexible LED Display Screen |
|---|---|
| White Balance Brightness: | 3000cd/m² |
| Screen Dimension: | 4mm |
Premium P6 Commercial Transparent LED Screen – See-Through LED Display Screen for Retail
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P8 5V Indoor LED Transparent Film Screen Slim Lightweight Adhesive FilmSmart Display For Store Window Advertising Bar Hotel Decoration
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Control System: | Nova/Colorlight |
| Led Lamp Bead: | SMD2121 |
10mm Ultra-Thin RGB Full Color LED Transparent Film Screen with Customized Cabinet Size for Advertising Display
| Warranty: | 1 Years |
|---|---|
| Displaytype: | Transparent LED Screen |
| Light Color: | RGB |
World Cup Opening Ceremony Used 5mm Soft Glass Embedded LED Transparent Film Screen For Commercial Publicity Ads
| Colors: | RGB |
|---|---|
| Display Function: | Video |
| Item: | LED Transparent Screen |
P6 LED Transparent Film Screen Ip67 Indoor Indoor Adhesive Flexible Led Crystal Screen Display
| Keyword: | LED Crystal Display |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Panel Weight: | 4kg |
P10 Indoor Full Color Adhesive Flexible LED Transparent Film Screen for retail windows exhibitions
| Size: | 240*1000mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |

