All Products
Keywords [ led film display screen ] match 200 Products.
Flexible Transparent P3.91 Holographic 3D LED Film Screen Slim High-Brightness Advertising Display for Glass Window
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
P3.91Flexible Transparent Holographic 3D LED Film Led Screen for Window Glass Mall Indoor 3D Video Wall Advertising
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
LED Transparent Grille Screen Indoor Advertising Display Glass Window Video Playing LED Grille Film
| Name: | High Brightness Window Display |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP40 |
P20 DC5V Full Color Ultra-Thin LED Transparent Film Screen for Indoor
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP65 |
| Life Span: | 100000 Hours |
Indoor P3.9 1000*500mm Energy Saving High Transparency Easy Install Transparent LED Display Screen Wall
| White Balance Brightness: | 4000-4500Cd/m² |
|---|---|
| Beam Angle: | 160 Degree |
| Usage: | Indoor |
P20 Led Transparent Film Window Indoor Glass Display Transparent Panels Led Display Screen
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
|---|---|
| Panel Weight: | 4kg |
| Feature: | Easy Installation |
P3.91 Pixel Pitch Flexible LED Film Display IP45 Waterproof 12V Power Supply Holographic Transparent Screen for Glass Window Advertising
| Usage: | Advertising, Decoration, Indoor |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC 12V |
| Power Source: | Power Source |
LED Transparent Film Screen 220V P6 Ultra Thin, High Brightness, Easy to Install advertisment
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
High Definition P6 Adhesive Transparent LED Display , Super Slim Transparent LED Display Film
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
P6 RGB Lightweight LED Transparent Display Self-Adhesive Digital Advertising Display with High Transparency Easy Installation
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |

