All Products
Keywords [ led film display screen ] match 200 Products.
Flexible P4 DC5V LED Film Display with IP67 Waterproof Holographic Screen for Glass Advertising
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P4 |
| Warranty: | 1years |
P4 Window Indoor Glass Transparent Led Film Display Transparent Panels Led Strip Mesh Display Screen
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
|---|---|
| Panel Weight: | 4kg |
| Feature: | Easy Installation |
Indoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
Indoor LED Film Glass Transparent Display Transparent Display Led Strip Display Screen
| Name: | Transparent LED Display Film |
|---|---|
| Material: | PC |
| Color: | RGB |
Indoor P6 Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
Led Film Glass Sticker Indoor Flexible Screen Full Color Window Transparent Led Display For Glass Wall
| Name: | Transparent LED Display Film |
|---|---|
| Material: | PC |
| Color: | RGB |
P7.82 LED Holographic Display Screen Transparent Flexible High Brightness LED Film Screen for Glass Window Shopping Mall Storefront Advertising Display Easy Installation Smart Control HD Visual Effect
| Finished: | Eyelets,Motorized, Fast Fold |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 Pixels |
| Control System: | Nova Start |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Max Power: | 600W/m² |
| Weight: | 4Kg/m² |
Led Film Transparent Led Screen Flexible Crystal Display Screen On Shopping Mall Windows Glass Led Advertising
| Keyword: | LED Crystal Display |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Panel Weight: | 4kg |
P6 Indoor DC5V Advertisement HD LED Transparent Film Display Screen For Shopping Market
| Refresh Rate: | 3840Hz |
|---|---|
| Working Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |

