همه محصولات
کلید واژه ها [ led film display screen ] مطابقت 190 محصولات.
صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر P4 DC5V LED با صفحه نمایش هولوگرافی ضد آب IP67 برای تبلیغات شیشه ای
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P4 |
| گارانتی: | 1 سال |
P4 پنجره شیشه ای داخلی صفحه نمایش فیلمی شفاف LED پانل های شفاف LED Strip Mesh Screen
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~+65 |
|---|---|
| وزن تابلو: | 4 کیلوگرم |
| ویژگی: | نصب آسان |
چسب داخلی شفاف انعطاف پذیر LED فیلم صفحه نمایش کریستالی صفحه نمایش LED فیلم شفاف برای شیشه
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
صفحه نمایش شفاف شیشه ای فیلمی LED در داخل صفحه نمایش شفاف نوار LED
| نام: | فیلم نمایشگر LED شفاف |
|---|---|
| مواد: | کامپیوتر |
| رنگ: | RGB |
P6 داخلی چسب شفاف انعطاف پذیر فیلم LED کریستال صفحه نمایش صفحه نمایش شفاف فیلم LED برای شیشه
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
برچسب فلمی شیشه ای داخل خانه صفحه انعطاف پذیر تمام رنگی پنجره شفاف LED برای دیوار شیشه ای
| نام: | فیلم نمایشگر LED شفاف |
|---|---|
| مواد: | کامپیوتر |
| رنگ: | RGB |
صفحه نمایش هولوگرافیک LED P7.82، صفحه نمایش فیلم LED شفاف انعطاف پذیر با روشنایی بالا برای تبلیغات ویترین فروشگاه ها و مراکز خرید، نصب آسان، کنترل هوشمند، جلوه بصری HD
| تمام شد: | چشمک، موتوری، تاشو سریع |
|---|---|
| قطعنامه: | 1920x1080 پیکسل |
| سیستم کنترل: | شروع نوا |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |
صفحه نمایش شفاف لود فلمی لچکدار کریستالی در فروشگاه پنجره شیشه ای تبلیغاتی
| کلمه کلیدی: | صفحه نمایش کریستال LED |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~+65 |
| وزن تابلو: | 4 کیلوگرم |
P6 داخل خانه DC5V تبلیغات HD LED شفاف فیلم صفحه نمایش برای بازار خرید
| نرخ تازه کردن: | 3840 هرتز |
|---|---|
| ولتاژ کار: | DC5V |
| شار نوری: | قابل تنظیم |

