همه محصولات
کلید واژه ها [ led film display screen ] مطابقت 190 محصولات.
صفحه نمایش فیلم LED انعطاف پذیر شفاف RGBW P6 DC5V برای مرکز خرید
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
صفحه نمایش فیلم LED شفاف داخلی تمام رنگی P10 ضد آب IP67 انعطاف پذیر چسبنده بالا
| اندازه: | 240*960 میلی متر |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
P6 شفافیت بالا چسبنده در فضای داخلی انعطاف پذیر فیلم LED صفحه نمایش کامل رنگ شیشه پنجره شفاف LED فیلم صفحه نمایش
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
تبلیغات صفحه نمایش فیلمی شفاف ال ای دی در فضای باز صفحه نمایش فیلمی آویزان ال ای دی
| نام: | صفحه نمایش فیلمی شفاف ال ای دی |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P5 2500cd صفحه نمایش تبلیغاتی دیجیتال صفحه نمایش فیلم LED داخلی با نصب آسان پوست و چوب برای پنجره فروشگاه
| نام: | صفحه نمایش شفاف |
|---|---|
| ابعاد: | سفارشی شده |
| دمای کاری: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P6 صفحه نمایش فیلمی شفاف ال ای دی چسبنده، صفحه نمایش فیلمی فوق العاده باریک ال ای دی
| نام: | فیلم LED شفاف چسبنده |
|---|---|
| محل منبع: | گوانگدونگ |
| OEM یا ODM: | بله |
نمایشگر فیلم LED شفاف P6 داخلی روی پنجره، دیوار ویدیویی انعطاف پذیر شفاف، صفحه نمایش LED فیلم نرم شفاف
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
نمایشگر فیلم LED سفارشی P10 SMD2222 12 ولت IP67 صفحه نمایش هولوگرافیک LED برای تبلیغات پنجره شیشه ای
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416X10.416 میلی متر |
| تراکم پیکسلی: | 9216 نقطه/㎡ |
نمایشگر فیلم LED انعطافپذیر P2.5 12 ولت چسبنده صفحه نمایش LED هولوگرافیک برای تبلیغات پنجره شیشهای
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| پیچ واحد: | 1200x250mm |
| تراکم پیکسلی: | 160000dot/㎡ |

