همه محصولات
کلید واژه ها [ led film display screen ] مطابقت 190 محصولات.
P8 RGB داخلی رنگ کامل DC5V انعطاف پذیر شفاف فیلم LED صفحه نمایش شفاف فیلم LED صفحه نمایش
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
|---|---|
| مدل محصول: | XH-JHP-P8 |
| نوع عکس: | صفحه نمایش LED شفاف |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED شیشه ای نرم 8 میلی متری سبک وزن، Vivid Visual برای تبلیغات افتتاحیه رویداد جام جهانی
| نوع نمایشگر: | صفحه نمایش LED شفاف |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 240*1000mm |
| دمای کاری: | -20 تا 65 درجه سانتیگراد |
صفحه نمایش فیلم LED با شفافیت 90٪، تابلوهای دیجیتال LED برای مراکز خرید
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| نشان: | نصب آسان |
فیلم ال ای دی شفاف نازک فوق العاده سبک و انعطاف پذیر، خود چسب، صفحه نمایش ال ای دی انعطاف پذیر شفاف برای دیوار پنجره شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
روشنایی بالا P8 شفاف صفحه نمایش ال ای دی فضای باز تبلیغات شیشه ای پنجره با فیلم شفاف ال ای دی
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
3D Ultra-Clear شفاف صفحه نمایش LED 5mm کنترل هوشمند کامل برای فضای باز و داخلی تبلیغات صفحه نمایش
| سیستم نرم افزاری: | نوا |
|---|---|
| پیکسل عمودی: | 5 میلی متر |
| نرخ تازه سازی: | 8000 هرتز |
صفحه نمایش LED شفاف P6 با روشنایی بالا، صفحه نمایش شیشه ای، صرفه جویی در انرژی، صفحه نمایش LED قابل مشاهده از طریق صفحه برای تبلیغات پنجره مرکز خرید، نمایشگر رسانه ای نمای ساختمان، استفاده داخلی و خارجی
| نام: | فیلم نمایشگر LED شفاف چسبنده |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
| سبک پیکسل: | P6 |
صفحه نمایش ال ای دی شفاف با روشنایی بالا، فوق العاده نازک، P4، DC5V، صفحه نمایش تبلیغاتی خود چسب برای دیوار پنجره شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینت: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P4 شفافیت بالا صفحه نمایش انعطاف پذیر LED صفحه نمایش شیشه پنجره تبلیغات داخلی فیلم شفاف LED
| تراشه LED: | SMD1314 |
|---|---|
| زاویه دید: | 160 درجه |
| رنگ: | رنگ کامل |

