Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led film display screen ] Eşleşme 190 Ürünler.
P15 Fabrika Doğrudan Uçan Ekran Drone Gösteri Scenic Performances & Reklam Video Ekranı için Dış LED Film Ekranı
| Ekran Boyutu: | Değişken (drone konfigürasyonuna göre özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Kontrast oranı: | 3000: 1 |
| Ekran malzemesi: | Film |
P3.91 Cam Pencere Reklamı için IP45 Koruması ve Kendine Yapışkan Holografik LED Ekranlı Esnek LED Film Ekranı
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
Şeffaf Holografik 3D LED Film Reklam LED Ekran Cam Pencere için Super İnce LED Ekran
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| Aktarma: | %95 |
Esnek Şeffaf Holografik 3D LED Film LED Ekran Cam Yapışkan Süper İnce LED Ekran Cam Pencere İçin
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| geçirgenlik: | %95 |
P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising (P3.91) P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising (P3.91) P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
P8 DC5V Tam Renkli Ultra İnce Hafif LED Film Ekran Yüksek Parlaklık İç Mekan Kullanımı İçin
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
Dış mekan için esnek hafif SMD5050 P41.5 esnek LED piksel örgü ekranları
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-CXG2001S-P41.5 (RGB) |
Uçan Drone Reklam Ekranı Hafif LED Mesh Ekran Açık Hava Etkinlikleri İçin Havadan Uçan Drone Reklamcılığı
| Ekran Boyutu: | Değişken (drone konfigürasyonuna göre özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Kontrast Oranı: | 3000:1 |
| Ekran Malzemesi: | Film |
LED Esnek Şeffaf Film Ekranı 5V Ticari Dinamik Görüntüler için Kolay Kurulum
| Ürün adı: | 403 Yasak |
|---|---|
| Durum kodu: | 403 |
| Tanım: | Sunucu isteği anladı ancak yerine getirmeyi reddediyor. |
Ticari pencere işareti için yüksek çözünürlüklü P4 şeffaf LED cam ekranı
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

