Alle producten
zoekwoorden [ led film display screen ] overeenkomen 190 producten.
P15 Factory Direct Flying Screen Outdoor LED Film Screen voor Drone Show Scenic Performances & Advertising Video Display Screen
| Schermgrootte: | Variabel (aanpasbaar per droneconfiguratie) |
|---|---|
| Contrastverhouding: | 3000: 1 |
| Schermmateriaal: | Film |
P3.91 Flexibel LED-filmscherm met IP45-bescherming en zelfklevend holografisch LED-display voor glazen advertenties
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
Transparante Holografische 3D LED Film Reclame LED Display Glas Zelfklevend Super Slank Led Scherm voor Glazen Raam
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Uitzending: | 95% |
Flexibele Transparante Holografische 3D LED Film LED Display Glas Lijm Super Dunne LED Scherm voor Glazen Raam
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Doorlaatbaarheid: | 95% |
P3.91 Flexibel LED-filmscherm met IP45-bescherming 12V-stroomvoorziening en 3000cd helderheid voor glazen vensterreclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
P8 DC5V Full Color Ultra-Dun Lichtgewicht LED Film Scherm Hoge Helderheid voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Outdoor Flexibele Lichtgewicht SMD5050 P41.5 Flexibele Led Pixel Mesh Schermen voor Buiten Landschap
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-CXG2001S-P41.5 ((RGB) |
Vliegende Drone Advertenties Scherm Lichtgewicht LED Mesh Display Lucht Vliegende Drone Reclame voor Buiten Evenementen
| Schermgrootte: | Variabel (aanpasbaar per droneconfiguratie) |
|---|---|
| Contrastverhouding: | 3000:1 |
| Schermmateriaal: | Film |
LED-flexibel transparant filmdisplay 5V Gemakkelijk te installeren voor commerciële dynamische beeldschermen
| Productnaam: | 403 Verboden |
|---|---|
| Statuscode: | 403 |
| Beschrijving: | De server heeft het verzoek begrepen, maar weigert eraan te voldoen. |
High Definition P4 Transparante LED Glazen Display voor Commerciële Raambordreclame
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

