All Products
Keywords [ led film display screen ] match 190 Products.
P20 Outdoor DC12V LED Transparent Film Screen for Drone Flying Event Advertisement
| Bit: | 16 Bit |
|---|---|
| Module Device: | WE2121RGB-IC |
| Screen Type: | Transparent LED Display |
LED Holographic Display Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexible AI Interactive Hologram
| Brightness: | 3000 Nits |
|---|---|
| Productname: | Holographic Screen |
| Finished: | Eyelets,Motorized, Fast Fold |
Flexible LED Display with 92% Permeability 16bit Gray Scale and 160° Viewing Angle for Indoor Advertising
| Usage: | Indoor |
|---|---|
| Material: | PC |
| Productname: | LED Transparent Film Screen |
P50 Lightweight Drone Flying Led Screen LED Floating Display for Outdoor City Light Show Events Product Launch Stage Performance Public Advertising
| Power: | 288W |
|---|---|
| Screen Material: | Film |
| Colors: | RGB |
P125 SMD3535 Waterproof IP67 LED Screen Mesh Outdoor Curtain Customized for Retail Stores Exhibitions
| Power: | 48W |
|---|---|
| Ip Rate: | IP67 |
| Pixel Pitch: | 30mm |
Ultra Clear Transparent LED Film Screen P4– Storefront, Office Partition & Window Display
| Product Name: | 403 Forbidden |
|---|---|
| Status Code: | 403 |
| Description: | The Server Understood The Request, But Is Refusing To Fulfill It. |
5mm Soft LED Transparent Film Screen Inside Glass Installation Clear Visual Display 1 Year Warranty For Shopping Mall Shop Window Product Promotion
| Storage Temperature: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Item: | LED Transparent Screen |
| Tube Chip Color: | Full Color |
LED Transparent Film Screen for Retail Store and Shopping Mall with Video Animation Text and Image Display Function
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Max Power: | 600W/m² |
| Weight: | 4Kg/m² |
LED Holographic Display Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexible AI Interactive Hologram
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Ultra-thin P6 LED Transparent Film Screen energy transparent LED display film for commercial advertising
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |

