All Products
Keywords [ led film display screen ] match 196 Products.
P25 LED Drone Flying Screen Transparent Rechargeable Film Display for High-Impact Concert & Festival Shows
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P6 High Brightness Full Color LED Transparent Film Screen For Shop Window
| Storage Temperature: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Screen Size: | 240*960mm |
| Luminous Flux: | Customizable |
P20 Indoor LED Transparent Film Screen Full Color Transparency Flexible Adhesive Display Panel for Retail Window Displays
| Size: | 240*1000mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP65 |
| Life Span: | 100000 Hours |
Indoor LED Transparent Film Screen Display Glass Advertising Transparent LED Screen Display
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Max Power: | 600W/m² |
| Weight: | 4Kg/m² |
P6.25 Pixel Pitch Flexible LED Transparent Film Screen with 90% Transparency and IP67 Protection for Modern Shopping Centers
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4X4mm |
| Pixel Density: | 25600dots/㎡ |
P20 Drone Show New Led Mesh Hologram Sky Film Screen Elevator Waterproof Advertising Display with Cloud-Based CMS
| Bit: | 16 Bit |
|---|---|
| Screenshape: | Flexible/Customizable |
| Resolution: | Customizable Per Model |
Home LED Transparent Film Screen P8 RGB Full Color DC5V
| LED Device: | 1314RGB |
|---|---|
| Grayscale: | 16bit |
| Weight: | 4kg/m² |
Led Holographic 3D Film Advertising Display High Brightness Display Ideal for Retail Stores Shopping Malls Exhibition Booths
| Transparency: | 78% |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Displaytype: | Advertising |
High Transparency P6 Sticky Flixble LED Crystal Film Screen Invisible Advertising Transparent LED Digital Signage Displays
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Transparency: | Up To 80% |
| Lifespan: | ≥100,000 Hours |
Indoor Led Transparent Film Screen DC5V LED Full Color LED Display Screen
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P10 |
| Warranty: | 1years |

