All Products
Keywords [ led film display screen ] match 196 Products.
P8 Ultra-thin 3mm High Transmittance Transparent LED Screen with >90% Transparency for Indoor Large Display
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8X8mm |
| Pixel Density: | 25600dots/㎡ |
IP67 Waterproof LED Mesh Screen Transparent Modular Display for Solid Wall & Glass Curtain Advertising
| Pixel Pitch: | 31mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |
Flexible LED Transparent Film Screen Full Color P20 Transparent LED Display Film
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P20 |
| Warranty: | 1years |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows Self Adhesive for Shopping Mall Glass
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
|---|---|
| Panel Weight: | 4kg |
| Feature: | Easy Installation |
500*500mm Shop Indoor P3.9 4000-4500cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Grille Screen
| Product Model: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T(1000*1000mm) |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
| Feature: | Easy Installation |
DC12V IP67 Waterproof LED Mesh Screen For Outdoor Advertising
| Pixel Pitch: | 12.5mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |
P10 DC5V Slim Invisible Transparent LED Display for Indoor Shopping Mall
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P10 |
| Warranty: | 1years |
P5 Indoor Full Color Transparency Display LED Transparent Film Screen Flexible Adhesive Video Wall
| Size: | 240*1000mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P6 Easy Installation Soft LED Glass Film Screen Transparent LED Display for Glass Advertising Purpose
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Manufacturer Price Self-adhesive Advertising Display Ultra-thin Transparent LED Commercial Window Display Indoor Video Wall
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |

