Alle producten
zoekwoorden [ led film display screen ] overeenkomen 190 producten.
P8 Ultra-dun 3mm Transparant LED Scherm met Hoge Transmissie en >90% Transparantie voor Grote Binnendisplays
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 8x8mm |
| Pixeldichtheid: | 25600Dots/m2 |
IP67 waterdicht LED-maascherm transparant modulair scherm voor reclame voor vaste muren en glazen gordijnen
| Pixelafstand: | 31 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
Flexible LED Transparent Film Screen Full Color P20 Transparent LED Display Film
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P20 |
| Garantie: | 1 jaar |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows zelfklevend voor winkelcentrum glas
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
500*500mm Winkel Indoor P3.9 4000-4500cd Grit Gordijn Glassen Vloer Venster Reclame Kristalfilm Kleefstof Doorzichtig Led Grit Scherm
| Productmodel: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000 mm) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ° C tot 60 ° C |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
DC12V IP67 waterdicht LED-maascherm voor buitenreclame
| Pixelafstand: | 12,5 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
P5 Indoor Full Color Transparantie Display LED Transparant Filmscherm Flexibele zelfklevende videomuur
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Manufacturer Price Self-adhesive Advertising Display Ultra-thin Transparent LED Commercial Window Display Indoor Video Wall
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
P6 Gemakkelijk te installeren zacht LED-glasfilmscherm doorzichtig LED-scherm voor glasreclame
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Premium Flexible Transparent Film LED Screen P6 5 V Ultra-Thin Shopfront Transparent LED Display
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | transparant |
| Transparantie: | 85% |

