Alle producten
zoekwoorden [ led film display screen ] overeenkomen 196 producten.
Flexible LED Transparent Film Screen P4 Adhesief Venster Display Indoor Full Color Glass Advertising LED Panel
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Doorzichtig glazen LED-scherm, volkleurig LED-glas.
| Naam: | Doorzichtig glazen LED-scherm voor binnenshuis |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
SMD1314 Indoor P6 LED Display Film, Adhesieve LED Transparent Film Screen
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
| Specificatie: | Videomuur |
P20 LED Transparante Filmscherm 5V Draadloze Oprolbare LED Display Voor Winkelcentrum Animatie
| naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Maat: | 240*1000 mm |
| Productmodel: | XH-JHP-P20 |
Bright P5 5V LED Transparent Film Screen voor glazen ramen Innovatief scherm
| Weergave -functie: | Video |
|---|---|
| Modulegrootte: | 240*1000 mm |
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
Innenglas 8 mm LED-doorzichtig filmscherm met levendige afbeeldingen lichtgewicht zacht paneel met een volledige garantie na verkoop van één jaar
| Bedrijfsspanning: | AC 110V-240V |
|---|---|
| IP-klasse: | IP65 |
| Kleur buischip: | RGB |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
P20 Roll Up Transparante Holografische 3D Film Advertentie Display Glas Kleefmiddel Smart Led Display Indoor Screen voor winkelcentrum Retail Store
| schermtype: | 2222 |
|---|---|
| screenSize: | 250*1000 |
| Gewicht: | 2 kg |
P25 Ultra dun transparant scherm DC12V IP68 288W voor sportevenementen
| Installatiemethode: | Wandmontage/plafondmontage/hangend |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | Aanpasbaar |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P8 DC12V Ultra Dun Hoge Transmissie Transparant LED Scherm voor Binnen Grote Displays
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 8x8mm |
| Pixeldichtheid: | 25600Dots/m2 |

