Alle producten
zoekwoorden [ led film display screen ] overeenkomen 196 producten.
P25 Transparante vliegende LED-scherm met dronefilm-scherm oplaadbaar vliegend digitaal projectie-gebeurtenis met hoge impact
| Verpakking Details: | tekenfilms of houten |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
P3.91 Flexibel LED-advertentie-scherm Holografische transparante film voor lift voor winkels Led-display
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Flexibel 6 mm Pixel LED-transparant filmscherm met IP65-classificatie en aanpasbare lichtstroom voor gebruik binnenshuis via glas
| Schermafmeting: | Aangepast |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Vernieuwingsfrequentie: | ≥1920Hz |
Indoor LED Transparent Film Screen Self-Adhesive Flexible P10 Advertising Display on Glass
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
P4 flexibel LED-transparant filmscherm voor binnen met pc-harsmateriaal, IP67-bescherming en aanpasbare maten voor moderne beeldschermen
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 4x4mm |
| Pixeldichtheid: | 25600Dots/m2 |
LED-transparantiefilmbeeldscherm P8 voor winkels en winkelcentra
| Naam: | Transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| Materiaal: | Pc |
| Kleur: | RGB |
P6 5000CD IP67 Transparant Flexibel Filmscherm, Glazen Gordijngevel LED Display
| keyword: | Transparant flexibel filmscherm |
|---|---|
| Werkspanning: | DC5V |
| Kleur: | Volle kleur |
Het hoge Heldere P5-LEIDENE Transparante Filmscherm voor Promotie van de Winkelshowcase
| Kleuren: | RGB |
|---|---|
| Weergavetype: | LED |
| Trefwoord: | indoor lcd digitale signage |
Buiten Binnen Decoratie Dunne Film LED Display, P10 Transparant Film LED Display
| Naam: | lichtgevoelig display met dunne film |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Flexibele Ultra Transparante Film P10 Led Scherm Indoor Full Color Hoge Transparantie Glazen Video Display
| keyword: | Ultra transparante film |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Paneelgewicht: | 4kg |

