All Products
Keywords [ led film display screen ] match 190 Products.
P3.91 Flexible LED Advertising Screen Holographic Transparent Film for Elevator for Shopping Led Display
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Flexible 6mm Pixel LED Transparent Film Screen with IP65 Rating and Customizable Luminous Flux for Indoor Glass Side Use
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Refresh Rate: | ≥1920Hz |
Indoor LED Transparent Film Screen Self-Adhesive Flexible P10 Advertising Display on Glass
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
P4 Indoor Flexible LED Transparent Film Screen with PC Resin Material, IP67 Protection, and Customizable Sizes for Modern Displays
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4X4mm |
| Pixel Density: | 25600dots/㎡ |
LED Transparency Film Screen P8 Display for Retail Store and Shopping Mall Advertising for Storefront Window and Welcome Display
| Name: | Transparent LED Display Film |
|---|---|
| Material: | PC |
| Color: | RGB |
P6 5000CD IP67 Transparent Flexible Film Screen , Glass Curtain Wall LED Display
| Keyword: | Transparent Flexible Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Color: | Full Color |
High Bright P5 LED Transparent Film Screen For Store Showcase Promotion
| Colors: | RGB |
|---|---|
| Display Type: | LED |
| Keyword: | Indoor LCD Digital Signage |
Outdoor Indoor Decoration Thin Film LED Display , P10 Transparent Film LED Display
| Name: | Thin Film LED Display |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
Flexible Ultra Transparent Film P10 Led Screen Indoor Full Color High Transparency Glass Video Display
| Keyword: | Ultra Transparent Film |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Panel Weight: | 4kg |
P6 LED Transparent Screen Flexible Thin High-Transparency Display for Glass Cabinet and Shop Window
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |

