All Products
Keywords [ led film display screen ] match 190 Products.
P20 Transparent Holographic 3D Film Advertising Display Glass Adhesive Smart Led Display Indoor Screen
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P20 |
| Color: | RGB |
Indoor Full Color DC5V Flexible Transparent LED Display Film P6
| Product Name: | LED Transparent Screen |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Working Temperature: | -20℃~65℃ |
P8 Size Modern Advertising Flexible Transparent Film LED Screen for Indoor Shopping Malls
| Power Consumption: | Average 200W/sqm |
|---|---|
| Keyword: | Digital Signage Totem |
| Life Span: | 100000 Hours |
P2.5 High Transparency Window Advertising Holographic LED Screen Animation App/WiFi Control Intelligent Transparent Film
| Film Color: | Transparent |
|---|---|
| Self Adhesive: | Yes |
| Refreshrate: | 60Hz |
High Brightness P6.25 Transparent LED Holographic Screen 5000cd Ultra Thin Easy Install Low Power High Impact For Glass Window Advertising
| Usage: | Indoor |
|---|---|
| Brightness: | 2500 Nits |
| Storage Temperature: | -20℃~60℃ |
P40 Transparent Flying LED Display with Drone Film Screen Rechargeable Flying Digital Projection High-Impact Event Show
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-MTLEDS12-P40 |
| IP Rating: | IP67 |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Lifespan: | 30,000 Hours |
|---|---|
| Ip Rating: | IP67 |
| Size: | 1000*500MM |
P2.5 Holographic LED Screen Delivering Transparent and Floating 3D Images for Retail Advertising Exhibitions and Corporate Events
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P15 Ultra-Thin Textile LED Soft Screen Outdoor Hoisting Magic Carpet Display Drone Flying Transparent Screen Digital Poster
| Screen Size: | 2*4m |
|---|---|
| Brightness: | 4500cd |
| Storage Temperature: | -20℃~60℃ |
Heavy-duty P3.91 DC12v 1000*250mm Holographic LED Screen LED Display for Large-scale Advertising Projects
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |

