Alle producten
zoekwoorden [ led film display screen ] overeenkomen 190 producten.
P20 Transparante holografische 3D-film advertentiebeeldscherm Glasklevend slimme led-beeldscherm binnenshuis
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P20 |
| Kleur: | RGB |
Indoor Full Color DC5V Flexibele Transparante LED Display Film P6
| Productnaam: | LED -transparant scherm |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P8 Grootte Moderne Reclame Flexibele Transparante Film LED Scherm voor Binnen Winkelcentra
| Stroomverbruik: | Gemiddeld 200 W/m2 |
|---|---|
| Trefwoord: | Digitale bewegwijzering totem |
| Levensduur: | 100000 uur |
P2.5 Hoge transparantie Venster Reclame Holografische LED-scherminimatie App/WiFi Control Intelligente transparante film
| Filmkleur: | Transparant |
|---|---|
| Zelfklevend: | Ja |
| RefreshRate: | Guangdong, China |
Hoge helderheid P6.25 Doorzichtig LED-holografisch scherm 5000cd Ultra dun Makkelijk te installeren Lage energie Hoge impact Voor glazen venster reclame
| Gebruik: | Binnen |
|---|---|
| Helderheid: | 2500 nits |
| Opslagtemperatuur: | -20℃~60℃ |
P40 Transparant vliegend LED-display met drone-filmscherm Oplaadbare vliegende digitale projectie High-Impact Event Show
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-MTLEDS12-P40 |
| IP-classificatie: | IP67 |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Levensduur: | 30.000 uur |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP67 |
| Maat: | 1000*500 mm |
P2.5 Holografisch LED-scherm dat transparante en zwevende 3D-beelden levert voor retailreclametentoonstellingen en bedrijfsevenementen
| Maat: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP45 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P15 Ultra-Dun Textiel LED Zacht Scherm Buiten Hijsbaar Magisch Tapijt Display Drone Vliegend Transparant Scherm Digitale Poster
| Schermgrootte: | 2*4m |
|---|---|
| Helderheid: | 4500cd |
| Opslagtemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
Op zwaar werk berekende P3.91 DC12v 1000 * 250 mm holografische LED-scherm LED-display voor grootschalige reclameprojecten
| Maat: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP45 |
| Levensduur: | 100.000 uur |

