Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led film display screen ] αντιστοιχία 190 προϊόντα.
Π20 Διαφανής ολογραφική 3D διαφημιστική οθόνη γυαλιού κολλήματος έξυπνη οθόνη LED εσωτερική οθόνη
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P20 |
| Χρώμα: | RGB |
Εντός χώρου πλήρες χρώμα DC5V Ευέλικτη διαφανής οθόνη LED ταινία P6
| Όνομα προϊόντος: | LED διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 50000h |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Οθόνη LED Εύκαμπτη Διαφανής Φιλμ Διαφήμισης Μοντέρνα μεγέθους P8 για Εσωτερικά Εμπορικά Κέντρα
| Κατανάλωση ενέργειας: | Μέσος όρος 200 W/m2 |
|---|---|
| Λέξη -κλειδί: | Ψηφιακή σήμανση τοτέμ |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P2.5 Οθόνη LED για Διαφήμιση Παραθύρων Υψηλής Διαφάνειας με Ολογραφικό Εφέ και Έλεγχο μέσω Εφαρμογής/WiFi Έξυπνο Διαφανές Φιλμ
| Κινηματογραφικό χρώμα: | Διαφανής |
|---|---|
| Αυτοκόλλητο: | Ναί |
| ανανεωτικό ποσοστό: | 60Hz |
Υψηλή φωτεινότητα P6.25 Διαφανής LED Ολογραφική οθόνη 5000cd Ultra Thin Εύκολη εγκατάσταση χαμηλής ισχύος υψηλή επίδραση για διαφήμιση γυάλινου παραθύρου
| Χρήση: | Εσωτερικός |
|---|---|
| Λάμψη: | 2500 NIT |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20℃~60℃ |
Π40 Διαφανής LED οθόνη πτήσης με οθόνη ταινίας drone επαναφορτιζόμενη ψηφιακή πτητική προβολή υψηλής επίδρασης εκδήλωση γεγονότων
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-MTLEDS12-P40 |
| Αξιολόγηση IP: | IP67 |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 ώρες |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Μέγεθος: | 1000*500mm |
P2.5 Ολογραφική οθόνη LED που παρέχει διαφανείς και πλωτές τρισδιάστατες εικόνες για διαφημιστικές εκθέσεις λιανικής και εταιρικές εκδηλώσεις
| Μέγεθος: | 1200*250 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP45 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P15 Εξαιρετικά λεπτή υφασμάτινη οθόνη LED Soft Screen για εξωτερικούς χώρους, ανάρτησης, Μαγικό Χαλί, Οθόνη, Drone που πετάει, Διαφανής οθόνη, Ψηφιακή αφίσα
| Μέγεθος οθόνης: | 2*4μ |
|---|---|
| Λάμψη: | 4500cd |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
Βαρέως τύπου P3.91 DC12v 1000*250mm Ολογραφική οθόνη LED Οθόνη LED για μεγάλης κλίμακας διαφημιστικά έργα
| Μέγεθος: | 1200*250 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP45 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |

