Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led film display screen ] αντιστοιχία 190 προϊόντα.
Οθόνη LED εύκολης εγκατάστασης P6.25 Ολογραφική οθόνη LED για διαφημιστικά έργα εσωτερικού χώρου
| Μέγεθος: | 1200*250 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP45 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Για όλες τις συνθήκες του καιρού DC12V P7.82 Ολογραφική οθόνη LED 1000*250mm Ιδανική για δρόμους, γυάλινους τοίχους και επίδειξη προϊόντων
| Μέγεθος: | 1200*250 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP45 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Διάμετρος: | 20mm |
Οθόνη Διαφανούς Φιλμ LED P4 Υψηλής Ευκρίνειας RGB DC5V για Εσωτερικό Τοίχο Βίντεο με Εύκολη Εγκατάσταση
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
Πλήρη χρώμα P5 DC5V Υπεραντελής ελαφρύ LED διαφανής οθόνη ταινίας υψηλή φωτεινότητα για εσωτερικούς χώρους
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P5 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Διαφανής οθόνη LED υψηλής φωτεινότητας Διαφανής οθόνη γυαλιού παράθυρο LED βίντεο τοίχος ευέλικτο πάνελ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P6 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |
Διαφανής οθόνη LED 5V υψηλής φωτεινότητας Διαφανής οθόνη γυαλιού παράθυρο LED βίντεο τοίχος ευέλικτο πάνελ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P8 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |
Εικονική οθόνη RGB DC12V υψηλής ανάλυσης LED για εξωτερικές σκηνικές εκπομπές και διαφήμιση προσόφων κτιρίων
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Xh-H2503P62.5 |
| Μέγεθος: | 1000*1000 |
Ολογραφική οθόνη LED P20 με τροφοδοτικό DC12V για οθόνες τοίχου από γυαλί δρόμου
| Μέγεθος: | 1500*250 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP45 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P10 DC12V Ολογραφική οθόνη LED για επιδείξεις προϊόντων τοίχου από γυαλί δρόμου και υπαίθρια διαφήμιση που προσφέρει παντός καιρού
| Μέγεθος: | 1200*250 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP45 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |

