All Products
Keywords [ led film display screen ] match 190 Products.
Easy Installation LED Display P6.25 Holographic LED Screen for Indoor Advertising Projects
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
All-weather DC12V P7.82 Holographic LED Screen 1000*250mm Perfect for Street, Glass Wall & Product Demonstrations
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Ip Rating: | IP67 |
| Diameter: | 20mm |
High Definition P4 LED Transparent Film Screen RGB DC5V for Indoor Video Wall With Easy Installation
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
|---|---|
| Panel Weight: | 4kg |
| Feature: | Easy Installation |
Full Color P5 DC5V Ultra-Thin Lightweight LED Transparent Film Screen High Brightness for Indoor
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P5 |
| Warranty: | 1years |
Transparent LED Screen High Brightness Display Clear Glass Window LED Video Wall Flexible Panel
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-JHP-P6 |
| Operating Temperature: | -20℃ To 65℃ |
Transparent LED Screen 5V High Brightness Display Clear Glass Window LED Video Wall Flexible Panel
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-JHP-P8 |
| Operating Temperature: | -20℃ To 65℃ |
RGB DC12V High Resolution LED Mesh Screen for Outdoor Stage Shows and Building Facade Advertising
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-H2503P62.5 |
| Size: | 1000*1000 |
P20 Holographic LED Screen with DC12V power supply for street glass wall displays
| Size: | 1500*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P10 DC12V Holographic LED Screen for Street Glass Wall Product Demonstrations and Outdoor Advertising Offering All Weather
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |

