Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led film display screen ] Eşleşme 190 Ürünler.
Kolay Kurulum LED Ekran P6.25 İç Mekan Reklam Projeleri için Holografik LED Ekran
| Boyut: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP45 |
| Ömür: | 100000 saat |
Tüm Havalar DC12V P7.82 Holografik LED Ekran 1000 * 250mm Sokak, Cam Duvar ve Ürün Gösterileri için Mükemmel
| Boyut: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP45 |
| Ömür: | 100000 saat |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Çap: | 20 mm |
Kolay Kurulumlu İç Mekan Video Duvarı için Yüksek Çözünürlüklü P4 LED Şeffaf Film Ekran RGB DC5V
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
Tam Renkli P5 DC5V Ultra İnce Hafif LED Şeffaf Film Ekranı İç mekan için Yüksek Parlaklık
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P5 |
| Garanti: | 1 yıl |
Şeffaf LED Ekran Yüksek Parlaklık Ekranı Berrak Cam Pencere LED Video Duvar Esnek Panel
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün adı: | XH-JHP-P6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 65°C |
Şeffaf LED Ekran 5V Yüksek Parlaklık Ekran Net Cam Pencere LED Video Duvar Esnek Panel
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün adı: | XH-JHP-P8 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 65°C |
Dış Mekan Sahne Gösterileri ve Bina Cephe Reklamcılığı için RGB DC12V Yüksek Çözünürlüklü LED Mesh Ekran
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-H2503P62.5 |
| Boyut: | 1000*1000 |
Sokak cam duvar ekranları için DC12V güç kaynağına sahip P20 Holografik LED Ekran
| Boyut: | 1500*250mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP45 |
| Ömür: | 100000 saat |
P10 DC12V Sokak Cam Duvarı için Holografik LED Ekran Ürün Gösterimleri ve Tüm Hava Durumlarını Sunan Dış Mekan Reklamcılığı
| Boyut: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP45 |
| Ömür: | 100000 saat |

