Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led film display screen ] Eşleşme 196 Ürünler.
Sokak Penceresi ve Etkinlik Reklamcılığı İçin IP67 Suya Dayanıklı LED Mesh Ekran Trafiği Çekmek İçin Yüksek Görünürlüklü Ekran
| Piksel Aralığı: | 143 mm |
|---|---|
| LED boncuk: | Ulus Yıldızı / Kinglight |
| Tedarikçi Türü: | Orijinal üretici, ODM, OEM |
Cam Mağazası Ön Cephe Şeffaf LED Ekranı Perakende ve Mimari için Esnek Şeffaf LED Ekran
| Ürün adı: | 403 Yasak |
|---|---|
| Durum kodu: | 403 |
| Tanım: | Sunucu isteği anladı ancak yerine getirmeyi reddediyor. |
Ultra ince LED Şeffaf Ekran Filmi P20 Ticari Pencere Camında Kristal Ekran
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Esnek LED Şeffaf Film Ekran Tam Renkli P8 Şeffaf LED Ekran Filmi
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
P6 Yapışkan Şeffaf LED Ekran Filmi Kolay Kurulum OEM ODM Onaylı
| İsim: | Yapışkan şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |
P8 Esnek LED Kristal Film Ekran Görünmez Reklam Şeffaf LED Dijital Tabela Ekranı
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
Tam Renkli LED Şeffaf Film Ekranı Kapalı perakende mağazaları için esnek ekran Havaalanları Metrolar Alışveriş merkezleri
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Yumuşak Yapışkan İnce LED Şeffaf Film Ekranı İçerideki Reklam Duvar Ekranı için
| isim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Modül boyutu: | 240*1000mm |
P8 Yüksek Parlaklık DC5V IP67 Cam Perde Duvarları için LED Şeffaf Film Ekranı
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kurulum: | Yapışkan cam |
| Açık renkli: | RGB |
Şeffaf P3.9 LED Şeffaf Izgara Ekran Filmi Mağaza Ofis Pencere Reklamcılığı için İdeal
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |

