Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led film display screen ] Eşleşme 190 Ürünler.
P3.91 Esnek LED Reklam Ekranı Asansör için Holografik Şeffaf Film Alışveriş için LED Ekran
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Kapalı cam yan kullanımı için IP65 derecesi ve özelleştirilebilir ışık akışı ile esnek 6 mm Pixel LED Şeffaf Film Ekranı
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Yenileme hızı: | ≥1920Hz |
Kapalı Alan LED Şeffaf Film Ekran Kendinden Yapışkanlı Esnek P10 Reklam Ekranı Cam Üzerinde
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
P4 İç Mekan Esnek LED Şeffaf Film Ekran, PC Reçine Malzemeli, IP67 Korumalı ve Modern Ekranlar İçin Özelleştirilebilir Boyutlarda
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 4x4mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
LED Şeffaf Film Ekran P8 Perakende Mağazası ve Alışveriş Merkezi Reklamcılığı için Mağaza Vitrini ve Karşılama Ekranı
| İsim: | Şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| Malzeme: | Pc |
| Renk: | RGB |
P6 5000CD IP67 Şeffaf Esnek Film Ekranı, Cam Perde Duvarı LED Ekranı
| Anahtar kelime: | Şeffaf esnek film ekranı |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Renk: | Tam renk |
Mağaza Vitrin Promosyonu İçin Yüksek Parlak P5 LED Şeffaf Film Ekranı
| Renkler: | RGB |
|---|---|
| Ekran Tipi: | Nükleer Santral |
| Anahtar kelime: | İç Mekan LCD Dijital Tabela |
Açık Ev Dekorasyonu İnce Film LED Ekranı, P10 Şeffaf Film LED Ekranı
| İsim: | İnce Film LED ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Esnek Ultra Şeffaf Film P10 Led Ekran İç Mekan Tam Renkli Yüksek Şeffaflık Cam Video Ekranı
| Anahtar kelime: | Ultra şeffaf film |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Panel ağırlığı: | 4kg |
P6 cam dolabı ve vitrin için esnek ince yüksek şeffaflıklı LED Şeffaf Ekran
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |

