Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led film display screen ] Eşleşme 200 Ürünler.
P3.91 3.91mm piksel tonlamalı esnek LED Holografik Ekran IP45 Koruması ve Reklam için %85 Şeffaflık
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
LED Şeffaf Film Ekranı ile Cam Pencere Video Oynatma Tam Renkli İç Mekan Reklam Ekranı
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Esnek LED Şeffaf Film Ekranı P4 Yapışkan Pencere Ekranı İç mekan Tam Renkli Cam Reklam LED Panelli
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Kapalı Şeffaf Cam LED Ekran, Tam Renkli LED Cam Ekran
| İsim: | İçerideki Şeffaf Cam LED Ekranı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
SMD1314 Kapalı P6 LED Ekran Filmi, Yapışkan LED Şeffaf Film Ekranı
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Spesifikasyon: | Video duvarı |
P20 LED Şeffaf Film Ekranı Alışveriş Merkezi Animasyonu İçin 5V Kablosuz Yuvarlak LED Ekran
| isim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Boyut: | 240*1000mm |
| Ürün modeli: | XH-JHP-P20 |
Parlak P5 5V LED Şeffaf Film Ekran Cam Pencereler İçin Yenilikçi Ekran
| Ekran işlevi: | Video |
|---|---|
| Modül boyutu: | 240*1000mm |
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
İç cam iç monte 8mm LED Şeffaf Film Ekranı Canlı Görüntüleme Hafif Ağırlıklı Yumuşak Panel Tam Bir Yıllık Satış sonrası Garanti
| Çalışma Gerilimi: | AC 110V-240V |
|---|---|
| IP derecesi: | IP65 |
| Tüp çip rengi: | RGB |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |
P20 Rulo Yukarı Şeffaf Holografik 3D Film Reklam Ekranı Cam Yapışkanlı Akıllı Led Ekran Alışveriş Merkezi Perakende Mağazası için
| Ekran türü: | 2222 |
|---|---|
| ekran boyutu: | 250*1000 |
| Ağırlık: | 2 kg |

