همه محصولات
کلید واژه ها [ led film display screen ] مطابقت 196 محصولات.
صفحه نمایش فیلم شفاف LED انعطاف پذیر P4، صفحه نمایش پنجره چسبنده، صفحه نمایش شیشه ای تمام رنگی تبلیغاتی LED
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
صفحه نمایش LED شیشه ای شفاف داخلی، صفحه نمایش شیشه ای LED تمام رنگی
| نام: | صفحه نمایش LED شیشه شفاف داخلی |
|---|---|
| محل منبع: | گوانگدونگ |
| OEM یا ODM: | بله |
SMD1314 فيلم نمايشي داخلي P6 LED، فيلم شفاف چسبنده LED
| نام: | صفحه فیلم شفاف LED LED |
|---|---|
| OEM یا ODM: | بله |
| مشخصات: | دیوار |
P20 LED شفاف فیلم صفحه نمایش 5V بی سیم رول بالا صفحه نمایش LED برای انیمیشن مرکز خرید
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه: | 240*1000mm |
| مدل محصول: | xh-jhp-p20 |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED P5 5V برای پنجره های شیشه ای صفحه نمایش نوآورانه
| تابع نمایش: | ویدئو |
|---|---|
| اندازه ماژول: | 240*1000mm |
| اندازه کابینه: | سفارشی |
شیشه داخلی داخل نصب شده 8mm LED شفاف فیلم صفحه نمایش تصویربرداری روشن پانل نرم سبک وزن با یک سال کامل پس از فروش گارانتی
| ولتاژ عملیاتی: | AC 110V-240V |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 |
| رنگ تراشه لوله: | RGB |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| نام: | صفحه فیلم شفاف LED LED |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
| شفافیت: | 85 ٪ |
P20 رول اپ شفاف هولوگرافیک 3D فیلم تبلیغاتی صفحه نمایش شیشه چسبنده هوشمند LED صفحه نمایش داخلی برای فروشگاه فروشگاه خرده فروشی
| نوع صفحه نمایش: | 2222 |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 250*1000 |
| وزن: | 2 کیلوگرم |
P25 Ultra Thin Transparent Screen DC12V IP68 288W برای ورزشگاه های ورزشگاهی رویدادهای جشن های تعطیلات مراسم
| روش نصب: | دیواری / سقفی / آویز |
|---|---|
| دمای رنگ: | قابل تنظیم |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
P8 DC12V Ultra Thin High Transmittance Transparent LED Screen برای صفحه نمایش بزرگ داخلی
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8×8 میلی متر |
| تراکم پیکسلی: | 25600Dots/㎡ |

