Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led film display screen ] αντιστοιχία 200 προϊόντα.
Οθόνη LED Ολογραφική Εύκαμπτη P3.91 με Pixel Pitch 3.91mm, Προστασία IP45 και 85% Διαφάνεια για Διαφήμιση
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Ενότητα Pitch: | 3,91Χ3,91 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 τελείες/㎡ |
Διαφανής οθόνη φιλμ LED με αναπαραγωγή βίντεο σε γυάλινο παράθυρο, έγχρωμη εσωτερική διαφήμιση
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Ευέλικτη LED Διαφανής οθόνη ταινίας P4 Ελλειμματική οθόνη παραθύρου εσωτερικού πλήρους χρώματος γυαλιού Διαφημιστικό LED πάνελ
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Εσωτερική Διαφανής Γυάλινη Οθόνη LED, Οθόνη Γυαλιού LED Πλήρους Χρώματος
| Ονομασία: | Εσωτερική διαφανής οθόνη LED από γυαλί |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
SMD1314 Εσωτερική οθόνη LED P6, αυτοκόλλητη διαφανής οθόνη LED
| Ονομασία: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναι |
| Προδιαγραφή: | Βιντεοκασέτα |
Εικονική οθόνη LED διαφανής ταινίας 5V ασύρματη οθόνη LED για την κινούμενη εικόνα εμπορικού κέντρου
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
| Μοντέλο προϊόντος: | XH-JHP-P20 |
Φωτεινή οθόνη διαφανούς ταινίας LED P5 5V για γυάλινα παράθυρα καινοτόμα οθόνη
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
|---|---|
| Μέγεθος μονάδας: | 240*1000mm |
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
Εσωτερική τοποθέτηση από γυαλί LED 8mm Διαφανής μεμβράνη οθόνης Ζωντανή απεικόνιση Ελαφρύ μαλακό πάνελ με πλήρη εγγύηση μετά την πώληση ενός έτους
| Τάση λειτουργίας: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V-240V |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | RGB |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| Ονομα: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |
P20 Roll Up Διαφανής ολογραφική 3D ταινία διαφήμιση οθόνη γυαλί κολλήματα έξυπνη LED οθόνη εσωτερική οθόνη για εμπορικό κέντρο λιανικό εμπόριο
| τύπος οθόνης: | 2222 |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 250*1000 |
| Βάρος: | 2 κιλά |

