Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led film display screen ] αντιστοιχία 201 προϊόντα.
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Διάμετρος: | 20mm |
P6 240*960 Υψηλής διαφάνειας εσωτερική οθόνη LED διαφανής ταινίας οθόνης γυαλί παράθυρο για οθόνη παραθύρου λιανικής πώλησης
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P6 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |
Ευέλικτη Οθόνη Ρητίνης Η/Υ με διαφανή φιλμ P4 Εσωτερική οθόνη LED Σύγχρονη λύση αγορών με 1 έτος εγγύηση
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P4 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Οθόνη Διαφανούς Φιλμ LED P4 Υψηλής Ευκρίνειας RGB DC5V για Εσωτερικό Τοίχο Βίντεο με Εύκολη Εγκατάσταση
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
Πλήρη χρώμα P5 DC5V Υπεραντελής ελαφρύ LED διαφανής οθόνη ταινίας υψηλή φωτεινότητα για εσωτερικούς χώρους
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P5 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Ηθόνη διαφανούς ταινίας LED P4 DC5V 100000h Προσαρμοσμένη 1314RGB για διαφημιστικό τοίχωμα βίντεο
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P4 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
P8 DC12V Υπερ λεπτή υψηλής διαπερατότητας Διαφανής οθόνη LED εσωτερική μεγάλη οθόνη
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P8 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Διαφανής οθόνη LED υψηλής φωτεινότητας Διαφανής οθόνη γυαλιού παράθυρο LED βίντεο τοίχος ευέλικτο πάνελ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P6 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |
Διαφανής οθόνη LED 5V υψηλής φωτεινότητας Διαφανής οθόνη γυαλιού παράθυρο LED βίντεο τοίχος ευέλικτο πάνελ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P8 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |
Εικονική οθόνη RGB DC12V υψηλής ανάλυσης LED για εξωτερικές σκηνικές εκπομπές και διαφήμιση προσόφων κτιρίων
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Xh-H2503P62.5 |
| Μέγεθος: | 1000*1000 |

