Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led film display screen ] αντιστοιχία 201 προϊόντα.
P25 Υπερ λεπτή διαφανής οθόνη DC12V IP68 288W για αθλητικά αγωνιστικά εκδηλώσεις εορταστικές γιορτές τελετές
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Εγκατασκευή με τοίχο/εγκατασκευή με οροφή/εξαρτήματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | Προσαρμόσιμο |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 Ώρες |
Π8 DC12V Ultra Thin High Transmittance Διαφανής οθόνη LED για εσωτερική μεγάλη οθόνη
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8x8mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
Ζεστό προϊόν Ευέλικτο P6.25 Διαφανές Ολογραφικό LED Φιλμ Διαφήμιση LED Εμφάνιση Γυαλί Ελλειμματικό Led Screen για γυάλινο παράθυρο
| Ελεγχος: | Nova, Kalet |
|---|---|
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
| Υλικό: | Led |
P8 Εσωτερικό εύκαμπτο διαφανές πάνελ φιλμ LED με 90% διαφάνεια και προστασία IP67 για εμπορικά εμπορικά κέντρα
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4x4mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
IP67 Αδιάβροχη δικτυωτή οθόνη LED για παράθυρο δρόμου και προβολή εκδηλώσεων υψηλής ορατότητας για προσέλκυση επισκεψιμότητας
| Pixel Pitch: | 143 χιλιοστά |
|---|---|
| Χάντρα οδηγήσεων: | Nationstar/Kinglight |
| Τύπος προμηθευτή: | Αρχικός κατασκευαστής, ODM, OEM |
Διαφανής οθόνη LED γυαλί για την αγορά λιανικής πώλησης και αρχιτεκτονική
| Όνομα προϊόντος: | 403 Απαγορευμένος |
|---|---|
| Κώδικας θέσης: | 403 |
| Περιγραφή: | Ο διακομιστής κατανόησε το αίτημα, αλλά αρνείται να το εκπληρώσει. |
Υπερ- λεπτή διαφανής οθόνη με LED ταινία P20 Κρυστάλλινη οθόνη σε εμπορικό γυαλί παραθύρου
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Ελαστική οθόνη διαφανούς ταινίας LED οθόνης πλήρους χρώματος P8 διαφανής οθόνη οθόνης LED
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
P6 Διαφανές Φιλμ LED με κόλλα Εύκολη Εγκατάσταση Έγκριση OEM ODM
| Ονομασία: | Ελλειμματικό διαφανές φιλμ οθόνης LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |
P8 Ευέλικτη οθόνη LED Crystal Film Αόρατη Διαφήμιση Διαφανής Ψηφιακή Σήμανση LED
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |

