همه محصولات
کلید واژه ها [ led film display screen ] مطابقت 200 محصولات.
P25 Ultra Thin Transparent Screen DC12V IP68 288W برای ورزشگاه های ورزشگاهی رویدادهای جشن های تعطیلات مراسم
| روش نصب: | دیواری / سقفی / آویز |
|---|---|
| دمای رنگ: | قابل تنظیم |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
P8 DC12V Ultra Thin High Transmittance Transparent LED Screen برای صفحه نمایش بزرگ داخلی
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8×8 میلی متر |
| تراکم پیکسلی: | 25600Dots/㎡ |
P8 پانل فیلمی شفاف لود قابل خم کردن داخلی با شفافیت 90٪ و محافظت IP67 برای مراکز خرید تجاری
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4×4 میلی متر |
| تراکم پیکسلی: | 25600Dots/㎡ |
صفحه نمایش مشبک LED ضد آب IP67 برای پنجره خیابان و نمایشگر تبلیغات رویدادها با دید بالا برای جذب ترافیک
| Pixel Pitch: | 143 میلی متر |
|---|---|
| مهره LED: | Nationstar / Kinglight |
| نوع تامین کننده: | تولید کننده اصلی ، ODM ، OEM |
صفحه نمایش شفاف LED شیشه ای برای فروشگاه و معماری
| نام محصول: | 403 ممنوع |
|---|---|
| کد وضعیت: | 403 |
| توضیحات: | سرور درخواست را درک کرد ، اما از تحقق آن امتناع می ورزد. |
فیلمی شفاف Ultra-Thin Led P20 Crystal Display بر روی شیشه پنجره های تجاری
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
صفحه نمایش فیلمی شفاف لچکدار LED Full Color P8 شفاف LED Display Film
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |
فیلم نمایشگر LED شفاف چسبنده P6 نصب آسان OEM ODM تایید شده
| نام: | فیلم نمایشگر LED شفاف چسبنده |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
| شفافیت: | 85 ٪ |
صفحه نمایش فیلم کریستالی LED انعطاف پذیر P8، تبلیغات نامرئی، صفحه نمایش دیجیتال LED شفاف
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
صفحه نمایش انعطاف پذیر فیلم شفاف LED تمام رنگی برای فروشگاه های خرده فروشی سرپوشیده، فرودگاه ها، متروها، مراکز خرید
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |

