همه محصولات
کلید واژه ها [ led film display screen ] مطابقت 190 محصولات.
صفحه نمایش تبلیغاتی LED انعطاف پذیر P3.91 فیلم شفاف هولوگرافی برای آسانسور برای خرید صفحه نمایش LED
| جزئیات بسته بندی: | کیس کاتونی یا چوبی با توجه به محاسبه اندازه های مختلف. |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5 روز |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون |
صفحه نمایش فیلمی شفاف LED پیکسل 6 میلی متری انعطاف پذیر با رتبه بندی IP65 و جریان نور قابل تنظیم برای استفاده در داخل شیشه
| بعد صفحه نمایش: | سفارشی |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~+65 |
| نرخ تازه سازی: | ≥1920 هرتز |
صفحه نمایش فیلمی شفاف داخلی LED خود چسبنده انعطاف پذیر P10 نمایش تبلیغاتی بر روی شیشه
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED انعطاف پذیر داخلی P4 با مواد رزین PC، حفاظت IP67 و اندازههای قابل تنظیم برای نمایشگرهای مدرن
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4×4 میلی متر |
| تراکم پیکسلی: | 25600Dots/㎡ |
صفحه نمایش فیلمی شفافیت ال ای دی P8 برای فروشگاه های خرده فروشی و مراکز خرید تبلیغات برای پنجره های فروشگاه و صفحه نمایش استقبال
| نام: | فیلم نمایشگر شفاف LED |
|---|---|
| مادی: | کامپیوتر |
| رنگ: | RGB |
P6 5000CD صفحه نمایش فیلم انعطاف پذیر شفاف IP67، صفحه نمایش LED دیوار پرده شیشه ای
| کلمه کلیدی: | صفحه نمایش فیلم انعطاف پذیر شفاف |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
| رنگ: | رنگ کامل |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED High Bright P5 برای تبلیغات ویترین فروشگاه
| رنگ ها: | RGB |
|---|---|
| نوع نمایشگر: | LED |
| کلمه کلیدی: | تابلوهای دیجیتال ال سی دی داخلی |
نمایشگر LED فیلم نازک تزئینی در فضای باز و داخلی، نمایشگر LED فیلم شفاف P10
| نام: | صفحه نمایش رنگی رنگی |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
صفحه نمایش ال ای دی P10 با فیلم فوق العاده شفاف و انعطاف پذیر، تمام رنگی، با شفافیت بالا، نمایشگر ویدیویی شیشه ای
| کلمه کلیدی: | فیلم فوق العاده شفاف |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~+65 |
| وزن تابلو: | 4 کیلوگرم |
P6 صفحه نمایش شفاف LED انعطاف پذیر نازک شفافیت بالا برای کابینت شیشه ای و پنجره فروشگاه
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینت: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |

