Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led film display screen ] αντιστοιχία 201 προϊόντα.
Έγχρωμη οθόνη LED διαφανούς φιλμ, εύκαμπτη οθόνη για εσωτερικά καταστήματα λιανικής, αεροδρόμια, μετρό, εμπορικά κέντρα
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Εύκαμπτη, εύκαμπτη, λεπτή οθόνη LED διαφανούς φιλμ για διαφήμιση εσωτερικών χώρων, οθόνη τοίχου
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
| Μέγεθος μονάδας: | 240*1000mm |
P8 υψηλή φωτεινότητα DC5V IP67 LED διαφανής οθόνη ταινίας για γυάλινα τοιχώματα κουρτίνας
| Ονομασία: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Κολλητικό γυαλί |
| Ανοικτό χρώμα: | RGB |
Διαφανής οθόνη πλέγματος LED P3.9, ιδανική για διαφήμιση σε παράθυρα εμπορικών κέντρων και γραφείων
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
Διαφανής ιπτάμενη οθόνη LED P25 με drone Οθόνη φιλμ Επαναφορτιζόμενη Ιπτάμενη ψηφιακή προβολή Επίδειξη εκδηλώσεων υψηλής απήχησης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Ελαστική οθόνη διαφήμισης LED Ολογραφική διαφανής ταινία για ασανσέρ για καταστήματα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Ευέλικτη οθόνη διαφανούς ταινίας LED 6mm Pixel με βαθμολογία IP65 και προσαρμόσιμη φωτεινή ροή για εσωτερική χρήση με γυαλί
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥1920Hz |
Εσωτερική οθόνη διαφανούς ταινίας LED αυτοκόλλητη ευέλικτη οθόνη διαφήμισης P10 σε γυαλί
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
Οθόνη μεμβράνης διαφάνειας LED P8 Οθόνη για διαφήμιση σε καταστήματα λιανικής και εμπορικά κέντρα για παράθυρα καταστημάτων και οθόνες υποδοχής
| Ονομα: | Διαφανής ταινία εμφάνισης LED |
|---|---|
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
| Χρώμα: | RGB |
P6 5000CD IP67 Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη Φιλμ, Οθόνη LED Τοίχου από Γυαλί
| keyword: | Διαφανής εύκαμπτη οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |

