Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led film display screen ] αντιστοιχία 190 προϊόντα.
P8 Ultra-thin 3mm οθόνη LED υψηλής διαφάνειας με >90% διαφάνεια για εσωτερικές μεγάλες οθόνες
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8x8mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
IP67 Πυρόστερη οθόνη LED Mesh Διαφανής Μοδική οθόνη για διαφήμιση στερεών τοίχων και γυάλινων κουρτίνων
| Pixel Pitch: | 31 χιλιοστά |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 Ώρες |
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
Ελαστική οθόνη διαφανούς ταινίας LED πλήρους χρώματος οθόνης διαφανούς οθόνης LED P20
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P20 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Πλαστική διαφανής οθόνη με φώτο LED P5 Ευέλικτη διαφάνεια Κρυστάλλινη ευέλικτα παράθυρα αυτοκόλλητο για εμπορικά κέντρα γυαλί
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
500*500mm Κατάστημα Εσωτερικού Χώρου P3.9 4000-4500cd Πλέγμα Κουρτίνα Γυαλιά Δάπεδο Παράθυρο Διαφήμιση Κρυστάλλινη Μεμβράνη Αυτοκόλλητη Διαφανής Οθόνη LED Πλέγματος
| Μοντέλο προϊόντος: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000mm) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C έως 60 ° C |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
DC12V IP67 Αδιάβροχη οθόνη LED για εξωτερική διαφήμιση
| Pixel Pitch: | 12,5 χιλιοστά |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 Ώρες |
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
P5 Εσωτερική Οθόνη Πλήρους Έγχρωμης Διαφάνειας LED Διαφανής Οθόνη Φιλμ Ευέλικτη Αυτοκόλλητη Βιντεοτοίχος
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Manufacturer Price Self-adhesive Advertising Display Ultra-thin Transparent LED Commercial Window Display Indoor Video Wall
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |
P6 Εύκολη Εγκατάσταση Μαλακή Οθόνη LED Γυαλιού Διαφανής Οθόνη LED για Διαφήμιση σε Γυαλί
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Premium Εύκαμπτη Διαφανής Μεμβράνη Οθόνη LED P6 5 V Εξαιρετικά Λεπτή Διαφανής Οθόνη LED Βιτρίνας
| Ονομα: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |

